У Мінсоцполітики розповіли, які трудові гарантії мають новоспечені батьки

Розроблено додаткові гарантії батькам для поєднання трудової діяльності та сімейних обов’язків, про це Соцпорталу повідомили у Мінсоцполітики.

29 серпня на засіданні Уряду прийнято рішення схвалити розроблений Міністерством соціальної політики проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов’язаних із поєднанням сімейних і трудових обов’язків)”.

Зазначений проект нормативного акту створений з метою забезпечення соціальних гарантій усім працівникам без дискримінації за ознакою статі.

З метою забезпечення таких гарантій, вносяться відповідні зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України „Про відпустки”, згідно з якими, зокрема, на батька поширюється право на встановлення за його бажанням в обов’язковому порядку режиму роботи на умовах неповного робочого часу, на скорочену тривалість робочого часу за рахунок роботодавця.

Реалізація таких норм сприятиме забезпеченню рівних умов і можливостей для виконання реалізації батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей і догляду за ними.

З цією метою норми законодавства про працю приводяться у відповідність до норм Сімейного кодексу України, Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків” з урахуванням їх адаптації до законодавства та стандартів Європейського Союзу у соціально-трудовій сфері.

Нагадаємо, Мінсоцполітики обіцяє виплатити усі пенсії.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поработать с National Geographic. Украинский фотограф рассказывает о своем опыте

Расскажи, как ты сделала эту фотографию? Спустя 4 года я понимаю, что эта фотография, как и большинство снимков об этой девушке, это своего рода рефлексия....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Раду проходят четыре партии, – оценка украинского политбомонда западными социологами

На будущих парламентских выборах наверняка пройти в Верховную Раду Украины смогут четыре партии....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Озоновый слой: Китай разрушает озоновый слой

Ученые определили источники разрушения озонового слоя....

Загрузка...
Загрузка...