Стало відомо, хто і що втратить від блокування Росією Азову

Серед підприємств, які експортують продукцію через Маріупольський порт, - "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" та "Азовсталь", що входять до групи "Метінвест" з контрольованого Ринатом Ахметовим холдингу СКМ.

- Але там поки утрималися від коментарів щодо ситуації і можливих втрат групи у випадку, якщо азовські порти будуть заблоковані, - передає Радіо Свобода.

За інформацією Адміністрації портів, через Маріуполь також здійснювалася перевалка вугілля, видобутого у Донецькій і Луганській областях, а також глини.

- Через Бердянськ ідуть переважно аграрні вантажі, здебільшого зерно. Хоча частина зерна відправляється і через Маріупольський порт,- повідомив автор.

Як повідомили в Адміністрації портів ВВС News Україна, "АМПУ не володіє інформацією щодо вартості вантажів, які проходять через порти".

Там назвали обсяги зернового експорту через Маріуполь і Бердянськ. За перше півріччя цього року це 222,5 і 425 тис. тонн відповідно.

Якщо зважити ці обсяги на поточну ціну на зерно, то приблизні умовні підрахунки дають 136 млн доларів потенційних втрат лише на зерновому експорті - у випадку блокади портів.

- Проте експортні втрати можуть бути не єдиними, - додав він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Какие продукты помогут снизить давление

Если у вас высокое давление, отдайте предпочтение продуктам с калием Многие люди могут не знать, что имеют повышенное давление....

Це може бути цікавим

В Китае - спад рождаемости

Население КНР по итогам 2019 года выросло до 1,4 миллиардов человек, при этом зафиксирована самая низкая рождаемость за всю историю страны В докладе Государственного....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

17-річний українець винайшов помічника для незрячих

Це пристрій, схожий на невелику трубу, щось на зразок кишенькового ліхтарика17-річний винахідник Дмитро Лопушанський винайшов пристрій HelpyEyes, що допомагає жити люд....

Загрузка...