Стало відомо, хто і що втратить від блокування Росією Азову

Серед підприємств, які експортують продукцію через Маріупольський порт, - "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" та "Азовсталь", що входять до групи "Метінвест" з контрольованого Ринатом Ахметовим холдингу СКМ.

- Але там поки утрималися від коментарів щодо ситуації і можливих втрат групи у випадку, якщо азовські порти будуть заблоковані, - передає Радіо Свобода.

За інформацією Адміністрації портів, через Маріуполь також здійснювалася перевалка вугілля, видобутого у Донецькій і Луганській областях, а також глини.

- Через Бердянськ ідуть переважно аграрні вантажі, здебільшого зерно. Хоча частина зерна відправляється і через Маріупольський порт,- повідомив автор.

Як повідомили в Адміністрації портів ВВС News Україна, "АМПУ не володіє інформацією щодо вартості вантажів, які проходять через порти".

Там назвали обсяги зернового експорту через Маріуполь і Бердянськ. За перше півріччя цього року це 222,5 і 425 тис. тонн відповідно.

Якщо зважити ці обсяги на поточну ціну на зерно, то приблизні умовні підрахунки дають 136 млн доларів потенційних втрат лише на зерновому експорті - у випадку блокади портів.

- Проте експортні втрати можуть бути не єдиними, - додав він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Гройсман оголосив про намір піти у відставку

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про намір цієї середи піти у відставку....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Перше завдання - припинення вогню. Двомовна промова Володимира Зеленського на інаугурації

Також Зеленський заявив, що "Уряд не вирішує наших проблем, він і є нашою проблемою"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Киев: состоятся кинопремьеры "Ядовитая роза" и "Алладин"

В Киеве, на предстоящей неделе покажут кинофильмы мирового проката....

Загрузка...
Загрузка...