Стало відомо, у яких областях України найбільше корів

У трійку лідерів за кількістю поголів’я ВРХ нині увійшли Вінницька (304 тис.голів), Полтавська (264,5 тис.голів) і Львівська (249,1 тис.голів) області.

Однак поголів’я великої рогатої худоби в цих регіонах стабільно зменшується. Порівняно з минулим роком, на Вінниччині тварин стало менше на 2,7%, на Полтавщині - на 3%, на Львівщині - аж на 6,7%.

Натомість трьом іншим областям - Житомирській, Закарпатській і Луганській - вдалося не тільки зберегти поголів’я ВРХ, а й подекуди збільшити його, - повідомляє kurkul.com.

Так, кількість худоби на Луганщині зросла аж на 11% порівняно з минулим роком: нині там налічують 59,6 тис. голів ВРХ, тоді як торік ця цифра складала 53,7 тис. Майже на 2% зросло поголів’я на Житомирщині — зараз там налічують 209,1 тис. голів. І незмінною залишилася кількість ВРХ на Закарпатті: там зараз вирощують 158,6 тис. голів ВРХ.

Як повідомляв Соцпортал, українські виробники не можуть налагодити постачання крохмалю на зовнішні ринки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Мандариновый" маникюр: Идеи для нейл-арта

Зима - это всегда горы мандарин....

Це може бути цікавим

Чем вредны крабовые палочки

Рыбные и крабовые палочки вредны, как для людей так и окружающей среды Крабовые и рыбные палочки уже в начале своего производства оказывают негативное воздействи....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У столиці зросте кількість велопарковок

Упродовж 2020 року у столиці встановлять 681 паркувальну велостійкуПро це повідомляє пресслужба КМДА....

Загрузка...