Насіння, яке побувало у космосі, використовуватимуть для боротьби з розширенням пустелі Гобі

З цією метою у китайському місті Янглінг було відкрито спеціальний дослідний центр. Тут буде створено банк насіння високої якості, отриманого за допомогою методу космічної селекції. Також в центрі будуть вирощувати стійкі до сухої погоди види дерев.

Ініціатором проекту є Космічна біотехнологічна група (SBG), Китайської академії космічних технологій (CAST) — це аналог NASA. Ще один спонсор центру — компанія Yangling Seeds. Її директор Го Руї заявив що космічна селекція може прискорити вирощування високоякісного насіння з восьми до чотирьох років, - повідомляє SuperAgronom.

Центр збирається відправити насіння двадцяти видів дерев в космос. Їх виростять і направлять на боротьбу з опустелюванням.

Китай з 1970-х років намагається боротися з розширенням пустелі Гобі. Створення «Великої зеленої китайської стіни» триватиме до 2050 року.

«Зелена стіна» — являє собою лісосмугу, яка простягається від північного заходу до північного сходу Китаю. Головна мета її створення — зупинити розширення пустелі Гобі.

Як повідомляв Соцпортал, південь України поступово перетворюється на пустелю.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Київського півмарафону новий титульний партнер

Новим титульним партнером ювілейного 10-го Київського півмарафону, який відбудеться 4-5 квітня, стала компанія Work....

Це може бути цікавим

​Смертельный вирус из Китая: главные симптомы

Этот вирус может спровоцировать тяжелые заболевания нижних дыхательных путей он очень быстро распространяются по миру....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Широкий выбор товаров Адидас и других спортивных брендов по скидке

Интернет-магазин Sport discount предлагает широкий выбор брендовых спортивных товаров, которые используют для профессиональных занятий или активного отдыха....

Загрузка...