Власники першої групи крові частіше доживають до 100 років

Група крові може розповісти про всі захворювання пацієнта.

Таку думку висловили дослідники, які вивчали цей взаємозв'язок.

Так, за даними учених, власники першої групи кровічастіше всього є довгожителями. Проте для них характерні серцево-судинні захворювання. Організм цих людей схильний до аутоімунних розладів, пише "Голос інфо".

- Ті, хто має другу групу крові, схильні до цукрового діабету і стресу, застуді і вірусних інфекцій. У 40% випадків фіксують "синдром хронічної втоми", - зазначають дослідники.

Власники третьої групи кровірідше інших доживають до 100 років. В основному вони хворіють ангіною, страждають від отиту і радикуліту. Онкологічні захворювання у них зустрічаються рідше. Рак, якщо і зачіпає, то кишечник і ШКТ.

Четверта група крові з'явилася останньою на тлі змішаних шлюбів. Такі люди хворіють частіше, ніж інші. Першими їх вражають інфекційні недуги. Крім цього, нерідко у дітей з даною групою крові є схильність до уродженому пороку серця.

Як повідомляв Соцпортал, вчені пояснили, чому Земля не може існувати без Місяця.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ЗМІ показали кадри з місця вибуху ракети в Росії

Фотографії пошкоджених понтонів опублікували місцеві паблік в соцмережах....

Загрузка...

Це може бути цікавим

“В політичну площину”: Усик відмовився битися з росіянином

Український боксер Олександр Усик не буде проводити поєдинок з росіянином Андрієм ФедосовимРосійський боксер не стане його суперником, тому що цей бій обов’язко....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Бадоєв прокоментував свою режисуру Ходи гідності на Майдані

Режисер розповів, що вдячний президенту Володимиру Зеленському, який доручив йому організацію урочистої частини святкування Дня Незалежності Український режисе....

Загрузка...
Загрузка...