Південь США може перетворитися на суцільну пустелю через маленького жука

Навіть масова вирубка дерев не може зупинити розповсюдження цього паразита.

Жук-паразит під назвою Золотий плямистий дубовий короїд стрімко знищує дубові гаї Каліфорнії. З його вини до кінця року буде вирубано більше половини всіх дубів штату. Ця маленька комаха здатна за кілька місяців знищити зсередини навіть найбільше та сильне дерево, - повідомляє AgroNews.

Заражене дерево ніяк неможливо вилікувати, воно приречене на смерть. Єдиний спосіб захистити здорові дерева - це вирубувати заражені, здирати з них кору та спалювати її.

Масова вирубка та знищення зараженої дубової кори не зупиняє поширення шкідника, тому що багато людей забирають заражену деревину собі на дрова, таким чином продовжуючи поширювати хворобу.

Велика частина дубів Каліфорнії найближчим часом підлягає вирубці, що незмінно приведе зміни ландшафту і всієї екосистеми. Таким чином, південна частина США може через кілька років перетворитися на пустелю.

Як повідомляв Соцпортал, винайшли помідори, яка ставатимуть смачнішими від посух.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Всесвітньо відома дюгонь Міріам померла через пластик

Тварина, яку назвали Міріам, померла у суботу через інфекцію, яка потрапила до її шлунку разом зі шматочками пластику - офіційні джерела ТаїландуМіріам стала зірко....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Справа Гримчака: суд почав нове засідання через помилку

Суд у справі Юрія Гримчака зібрався знову Судді вирішують, чи дійсно винесене напередодні рішення про арешт підозрюваного, якщо його батькові було неправильно вк....

Загрузка...
Загрузка...