Володимир Бондаренко: виділення бюджету на ремонт дороги забороняється бюджетним кодексом

Про це розповів очільник Київської Батьківщини.

Дорога від траси Київ – Житомир до траси Київ – Варшава потребує капітального ремонту. Проходить вона по території районів Київської області: Києво-Святошинського, Макарівського та Бородянського. Належить дорога до військового відомства тому, що на її шляху є військова частина, через це будь-які бюджетні кошти з Київської області чи одного з районів залучити не можливо – це забороняється бюджетним Кодексом.

Військове відомство до цієї дороги ставиться абияк. Але ж на ній знаходиться декілька населених пунктів (Бузова, Миколаївка, Хмільна, Немішаєво, Бородянка), а також десятки дачних кооперативів. По цій дорозі курсує маршрутне таксі № 773 (метро «Святошино» – с. Миколаївка). Дорога експлуатується крім військових ще й величезними вантажними автівками, які вивозять деревину з лісу, що характерно для сьогоднішньої ситуації в Україні. Цей ліс вирізається цілими масивами та під виглядом дров потрапляє за кордон. Хто в даній ситуації повинен доглядати за дорогою?

Громадяни направляють свій гнів на розташований неподалік Етнографічний комплекс «Українське село», який сам по собі перетворив шматочок місцевості із захаращеного і засипаного сміттям лісу в один із найкращих музеїв України. Завдяки Етнографічному комплексу «Українське село» був побудований фельдшерсько-акушерський пункт та церква в с. Бузова, Храм Димитрія Солунського на території комплексу і капличка в с. Миколаївка. Крім того, вже багато років надається допомога сільським школам та дитячим садкам, військовій частині. В самій військовій частині відремонтована казарма та гуртожиток для військових та працівників, а відповідна реакція від військового відомства відсутня.

Прибирати цю дорогу чи утримувати її власники не хочуть і не беруться. Тому, безперервно відчуваючи критичні зауваження з боку громадян, які користуються цією дорогою, була проведена серйозна робота по самоорганізації громадян, які належать до деяких садових товариств і перш за все «Бузок» і «Мрія». За рахунок Етнографічного комплексу «Українське село» вже вчетверте придбано матеріали хоча б для часткового ремонту проїзної частини та узбіччя цієї дороги, проведено благоустрій ринку біля повороту з Бузової до Миколаївки, регулярно прибирається сміття на узбіччі.

Ставлення військового відомства викликає а справедливий гнів громадян. Свого часу за підписами керівників цього відомства ініціативна група отримала лист-запевнення про те, що на ремонт дороги виділено кошти, які будуть реалізовані в цьому році. Проте нещодавно надійшов лист з Генерального штабу про те, що ці кошти переадресовані на інші об’єкти Міністерства оборони, очевидно на дачі генералів, які більше уваги приділяють собі, ніж стану не тільки доріг, а й солдатських та офіцерських казарм. І от люди, терпець яких урвався, змушені виконувати цю роботу замість тих, хто, мабуть, прозвітує про активну діяльність. На цих фото ви бачите групу ентузіастів, представників як «Українського села», так і сусідніх кооперативів «Мрія» та «Бузок», які проводять ямковий ремонт проїзної частини за кошти Етнокомплексу.

Нагадаємо, невідомі розстріляли Центр захисту киян.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мертвое море может пересохнуть

Ученые предупреждают о том, что Мертвое море может пересохнуть и спровоцировать экологическую катастрофу локального масштаба....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Вантажівка переїхала підлітка на велосипеді

На Львівщині водій вантажівки збив підлітка на велосипеді....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чоловік помер під завалом стіни

На Тернопільщині декілька робітників не дочекалися бульдозера і почали самотужки розбирати стару стіну....

Загрузка...
Загрузка...