Опалювальний сезон у Києві залежить від того, чи домовиться КМДА з "Нафтогазом"

Київ звертається до Кабміну щодо термінового внесення нормативно-правових змін для врегулювання питання заборгованості перед НАК «Нафтогаз» – рішення комісії ТЕБ та НС Києва.

Міська влада звертається до Уряду України із проханням на засіданні 29 серпня прийняти рішення про зміни до нормативних документів, що дозволять завершити процес укладення угоди із НАК «Нафтогаз». Негайне прийняття такого рішення дасть змогу не лише повернути людям гарячу воду, але вчасно стартувати опалювальному сезону у Києві. Про це під час комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

- 29 серпня очікуємо чергове засідання Кабінету Міністрів України. На ньому необхідно розглянути внесення змін до постанови КМУ № 110, що стосується надання субвенції із державного бюджету на погашення різниці у тарифах. Нагадаю, що критична ситуація із енергопостачанням Києва виникла через неврегульованість питання заборгованості «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз». Державні зобов’язання складають близько 730 млн грн. Їх виконання у результаті дасть змогу вирішувати питання списання штрафних санкцій. Лише за таких умов ми можемо врегулювати питання укладення угоди із «Нафтогазом», – зауважив він.

Нагадаємо, активісти вимагають назвати скільки Київ витратив на ремонт зливної системи.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Самой продаваемой книгой во Франции в прошлом году стали комиксы

Последняя серия комиксов про галла Астерикса «Дочь Верценгеторикса» стала самой продаваемой книгой во Франции в 2019 годуОб этом сообщает Livres Hebdo....

Це може бути цікавим

За роки незалежності з карти України зникло 641 село

З 1991 року з мапи України зник 641 сільський населений пункт, зокрема 40 селищ і 601 селоПро це повідомили в управлінні у зв’язках з місцевими органами влади і органами ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Мексике во время съемок сериала погибло два актера

В Мехико во время съемок сериала погибли два актера, упав с подвесного мостаОб этом сообщает ISTOÉ Gente....

Загрузка...