Науковці пропонують робити паливо з каналізаційних відходів

Вчені з Університету Британської Колумбії навчилися перетворювати один з найогидніших відходів діяльності людини, - фатбург, у біопаливо.

Фатбург – це тверде утворення на стінках каналізаційних труб. Воно складається із рослинних залишків, тваринних жирів і продуктів життєдіяльності людини, які потрапляють в каналізацію на серветках, презервативах та інших виробах. У великих містах речовина являє собою велику проблему - наприклад, в минулому році величезний шматок фатбурга вагою в 147 т повністю перекрив каналізацію в лондонському районі Уайтчепел, - повідомляють Аграрії Разом.

Канадські вчені знайшли спосіб отримувати користь з таких відходів. Дослідники з'ясували, що нагрівання речовини до 90-110 ° С і додавання перекису водню перетворює його в метан або природний газ.

Як повідомляв Соцпортал, люди зможуть змінювати групу крові.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, с помощью каких технологий человечество достигнет бессмертия (видео)

Ученые всего мира продолжают разрабатывать методы с помощью которых можно увеличить продолжительность жизни людей, а в далеком будущем даже достичь бессмертия....

Загрузка...

Це може бути цікавим

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ТОП-5 патріотичних пісень від сучасних українських виконавців (відео)

За роки незалежності українські виконавці написали чимало пісень присвячених рідній Батьківщині....

Загрузка...
Загрузка...