КНДР призупинила демонтаж ядерного полігону

Моніторинговий ресурс по КНДР – 38 North повідомив, що починаючи з 3 серпня на полігоні ядерному полігоні Сохе не проводилося жодних значимих робіт з демонтажу. Портал повідомляв про початок демонтажу ядерного полігону 24 липня.

Раніше, Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявляло про те, що не вбачає жодних ознак того, що ядерна діяльність у Північній Кореї припинилася.

Після саміту лідерів США та КНДР у червні в Сінгапурі сторони прийняли підсумкову заяву з намірами, щодо повного ядерного роззброєння КНДР. Президент США Дональд Трамп одразу заявив про дипломатичну перемогу в урегулюванні північнокорейського питання.

Водночас, документ не містив конкретних позицій і вимагав проведення наступних переговорів щодо встановлення механізму подальших дій.

Нагадаємо, українська промисловість "піднімається з колін".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чоловіка переїхав приміський потяг

На Полтавщині чоловік потрапив під колеса приміського потяга....

Загрузка...

Це може бути цікавим

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Вчені припускають, що на Плутоні могла існувати позаземна цивілізація (відео)

Група вчених припускає, що наявність на поверхні Плутона океану є свідченням можливого існування позаземної цивілізації....

Загрузка...
Загрузка...