Apple планує випустити смартфон, який працюватиме в 5G-мережах

Сервісні компанії почати створення інфраструктури для 5G-мереж.

Необхідно, щоб Apple і інші виробники смартфонів отримали відповідні ліцензії для своїх гаджетів.

Використання патентів, що належать Nokia, буде коштувати три євро або 3,48 долара для кожного пристрою. Компанія Ericsson просить за свої розробки від 2,5 до 5 доларів за смартфон в залежності від типу та вартості гаджета. Найдорожче обійдеться співпраця з Qualcomm — концерн хоче отримувати 3,25% від кінцевої вартості апарату, що для більшості моделей iPhone складе близько 13 доларів. Саме тому Apple перервала співробітництво, і тепер користується послугами Intel.

Патенти, що захищають компоненти для роботи в 5G-мережах, є і в Huawei, яка поки не повідомила нічого про вартість ліцензування. Швидше за все, її тарифи будуть ближче до планки Nokia і Ericsson.

Оскільки патенти стосуються самого 5G-стандарту, незалежно від того, яке рішення Apple вибере для своїх смартфонів, корпорації доведеться платити ліцензійні відрахування всім перерахованим вище компаніям. Іншими словами, подібна технологія обійдеться виробникам в копієчку, а користувачам тим більше.

Соцпортал інформував, в Україні заборонили черговий медичний препарат.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые пытаются с помощью анализа ДНК разгадать загадку «озера скелетов»

В Гималаях на территории Индии расположено озеро Роопкунд, на дне которого лежат сотни останков человеческих тел....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Львівщині відбувся Мистецький десант Zaxidfest

Respubliсa Fest реалізовували мистецьку частину проекту - художники зі всієї країни протягом трьох місяців створювали неймовірні стріт-арти, перетворюючи покинуті спо....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​ГБР открывает дело на омбудсмена Украины Людмилу Денисову

Дело открывают по факту возможных злоупотреблений Денисовой своим служебным положением (от трех до пяти лет лишения свободы)....

Загрузка...
Загрузка...