Вчені продовжують доводити, що після смерті людини душа продовжує жити

Принаймні, деякі дослідники стверджують, що душа продовжує існувати у квантовій реальності.

Вчені з Університету Арізони впевнені, що мікротрубочки, які містять білок, який є структурним компонентом клітин, містять інформацію про квантовий стан організму на субатомному рівні, а після смерті вивільняються.

Після загибелі органу, на думку доктора Хамероффа, квантова інформація рівномірно розсіюється у Всесвіті. Якщо ж пацієнт, якого повернули до життя в такому випадку, то всі дані повертаються на своє місце. Квантову інформацію, що зберігається в трубочках, не можна повністю знищити, - повідомляють Діалоги.

Дослідники Інституту фізики Планка в Мюнхені погоджуються і стверджують, що фізичний всесвіт, в якому ми живемо – це тільки наше сприйняття, а як тільки вмирає тіло, то душа людини продовжує жити в квантовій реальності, за межами матеріального світу.

Вчені вважають, що існування душі нескінченне, тому можна вважати, що людина не вмирає – вона перероджується в квантове поле.

Як повідомляв Соцпортал, вчені назвали наслідки перевороту полюсів Землі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві встановили танцювальний рекорд

Встановлено новий танцювальний рекорд України - 1200 танцюристів виконали на Контрактовій площі під час щорічного Київського балу українську польку....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Психічно нездоровий чоловік кинувся під потяг

На Миколаївщині психічно нездоровий чоловік кинувся під потяг....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Загрузка...
Загрузка...