Українці створили нову онлайн гру про Чорнобиль

Тема пост-апокаліпсису загалом та Чорнобиля зокрема вже давно привертає увагу розробників ігор.

- Чого вартує лише S.T.A.L.K.E.R.! Та ігропром не стоїть на місці, пропонуючи пережити у вже знайомому сетингу зовсім інші емоції. Ось, наприклад, у грі «Ізотопіум», створеній українською компанією Remote Games, Чорнобилем можна проїхатися на радіокерованих машинках! - пише tokar.ua.

Моделі — реальні, а не віртуальні, довжиною десь 30 см. Полігон, яким буде їздити гравець, також існує насправді — це зменшений макет найбільш упізнаваних місць Прип’яті площею 250 м². Керують моделями через інтернет. Грати можна з будь-якої країни та з будь-якого пристрою, кажуть розробники.

Фабула гри. У майбутньому людство вичерпало свої природні ресурси та опинилося на межі катастрофи. Але вчені розробили низку альтернативних варіантів видобутку енергії. Один із них — переробка випромінювання ізотопів. У всіх куточках планети, де рівень радіоактивного випромінювання підвищений, встановлено контейнери для збору такої енергії. Є вони й у Чорнобилі. Завдання гравця — першим дістатися такого контейнера.

Година гри коштує 3$.

Насамперед розробники орієнтуються на гравців США, Японії, Китаю та Південної Кореї.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

З квітня в українських лікарнях діятимуть електронні картки та направлення

Укласти декларацію із лікарем також можна буде онлайн З першого квітня в Україні почнуть працювати електронні направлення та електронна медична картка пацієнта....

Це може бути цікавим

В Киеве почти 11 тысяч человек больны гриппом и ОРВИ

Количество заболевших в столице растетЗа последнюю неделю в Киеве зарегистрировано 10 920 больных гриппом и ОРВИ (неделей ранее – 9 176)....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве на Позняках из окна многоэтажки выпал мужчина

Мужчина выпал из окна высотки на Позняках, что в Дарницком районе Киева....

Загрузка...