Україна приєдналась до Метричної конвенції

Україна набула повноправного членства в Метричній конвенції та стала однією із 60 країн-членів.

Про це повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

Зазначається, що членство набуло чинності 7 серпня. До цього часу протягом 16 років Україна перебувала у статусі асоційованого члена.

- Повноправне членство в Метричній конвенції забезпечить визнання метрологічної системи України, яка відповідає європейським вимогам та дасть можливість проводити звірення національних еталонів України з національними еталонами 59 країн-членів Метричної конвенції, що є обов’язковою умовою для міжнародного визнання результатів вимірювань і випробувань української продукції для її просування на міжнародний ринок, - йдеться у повідомленні.

Крім того, отримання повноправного членства сприятиме укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (Угоди АСАА) з ЄС.

Метрична конвенція – це міжнародна угода, спрямована на розробку і підтримку міжнародних еталонів одиниць вимірювання Міжнародної системи одиниць (SI).

Як інформував Соцпортал, президент Франції надіслав на адресу Порошенка привітання.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ЗМІ: дочасні вибори до Верховної Ради відбудуться 14 липня

У разі якщо новообраний Президент України зважиться на розпуск Верховної Ради, то дочасні вибори до українського парламенту відбудуться 14 липня цього року....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Чоловік до смерті забив учасника АТО

В Енергодарі побилися двоє чоловіків, один з яких є учасником АТО....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Выгодно ли покупать автомобили с гибридными двигателями

Основным преимуществом автомобилей с гибридными двигателями является то, что они менее загрязняют окружающую среду по сравнению со своими собратьями, оснащенным....

Загрузка...
Загрузка...