Тепер всі профілі користувача у соцмережах можна знайти за однією фотографією

Дослідники з Trustwave, компанії, що спеціалізується на інформаційній безпеці, презентували новий інструмент із відкритим вихідним кодом Social Mapper, який може знайти профілі користувача у різних соціальних мережах.

- Для цього системі потрібне ім’я та фото «цілі», - передає tokar.ua.

Так, пошук можна провести і вручну, визнають програмісти, та це триватиме набагато довше. Тому вони й пропонують автоматизувати цей процес. Ще одна перевага Social Mapper — система може розшукувати кількасот людей водночас.

Системі не потрібен доступ до API (Application Programming Interface) соціальних мереж і це величезний плюс, бо раніше ця потреба обмежувала роботу схожих інструментів. Програма виконує пошук у спеціальному вікні, скануючи отримані результати за допомогою функції розпізнавання осіб. Мінус, якщо порівнювати із заснованими на API методами пошуку, — це швидкість. За оцінками розробників, аби знайти профілі тисячі осіб, доведеться трохи зачекати до 15 годин.

Система виконує пошук у LinkedIn, Facebook, Twitter, Google+, Instagram, VKontakte, Weibo, Douban.

Результатом роботи Social Mapper є таблиця акаунтів на кожне ім’я з лінками. Trustwave пропонує використовувати інструмент для пошуку вразливостей, бо такий інструмент — ідеальна зброя для фішингових атак, і забороняє працювати з ним певним групам користувачів.

Раніше Ілон Маск показав, як буде виглядати і пересуватися містом підземний електробус.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сату Кахконен​: Україна розпочне перемовини про програму співпраці з МВФ восени

Директорка Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен повідомила про дату перемовин про 3-річну співпрацю з Україною....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Поработать с National Geographic. Украинский фотограф рассказывает о своем опыте

Расскажи, как ты сделала эту фотографию? Спустя 4 года я понимаю, что эта фотография, как и большинство снимков об этой девушке, это своего рода рефлексия....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Озоновый слой: Китай разрушает озоновый слой

Ученые определили источники разрушения озонового слоя....

Загрузка...
Загрузка...