Міжнародні аудитори перевірили «Укрпошту»

«Укрпошта» вперше провела аудит фінансової звітності із залученням міжнародного аудитора. За даними фінансової звітності загальна вартість всіх активів національного поштового оператора на 31 грудня 2016 року становить 5,88 млрд грн.

У висновку аудитора зазначається, що фінансова звітність, з урахуванням висловлених застережень, відповідає вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності, - повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Згідно з перевіреною фінансовою звітністю Укрпошти, у 2015-2016 рр. чистий дохід за основними напрямками діяльності у 2015 році становив 3,89 млрд грн, у 2016 рр. - 4,59 млрд грн. При цьому операційні витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизацію та інші операційні витрати склали у 2015 р – 4,0 млрд грн, у 2016 р – 4,7 млрд грн.

Як повідомляв Соцпортал, українці стали отримувати менше субсидій.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дихати забрудненим повітрям - все одно, що викурювати по пачці цигарок на день

Знаючи, як забруднюючі речовини впливають на легені, фахівці зможуть створити більш ефективні способи профілактики і лікування захворювань дихальних шляхівДослі....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Гонконгу нова хвиля протестів

Десятки тисяч протестувальників зібралися в міському парку Вікторії....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як зросла купівельна спроможність пенсіонерів цього року

За голови Асоціації постачальників торговельних мереж, можливість пенсіонерів, які отримують пенсію за віком, придбати хліб цьогоріч зросла по всьому асортименту....

Загрузка...
Загрузка...