Стало відомо, хто з нардепів цьогоріч скористався відпочинком "на халяву"

У 2018 році в закладах, що перебувають в сфері управління Верховної Ради України, відпочили троє чинних народних обранців, а також двоє нардепів колишніх скликань.

Таку інформацію Комітет виборців отримав від апарату ВР у відповідь на інформаційний запит.

Зокрема, у 2018 році в санаторіях відпочивали разом із сім’ями народні депутати Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (Народний Фронт). Також в них відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова та Ольга Гінзбург.

Минулого року в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири народні депутати восьмого скликання.

- Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу. Цього року із 423 депутатів в цих закладах відпочили лише 3 депутати. Така ж картина була минулого року, коли в санаторіях Ради офіційно відпочили 4 депутати, - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Нині в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства "Пансіонат матері та дитини "Таврійські зорі" та "Готельно-оздоровчий комплекс "Затока", що розташовані в м. Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця" в м. Києві.

Як інформував Соцпортал, "Укроборонпром" не буде повертати борги Росії.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Кейт Мосс продемонстрировала главные тренды осени-2019

Кейт Мосс показала миру новую осеннюю коллекцию одежды....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Прикордонники зі стріляниною зупинили машину, що їхала до кордону

Прикордонники відкрили вогонь по автомобілю порушника на кордоні в Чернівецькій області У Чернівецькій області українські прикордонники стріляниною по колесах ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Названі 10 найбільш затребуваних професій в Україні

Найбільш затребувані професії в Україні не вимагають вищої освіти і відносяться до робочих спеціальностей, проте є й виняткиУ другому кварталі 2019 го в десятку най....

Загрузка...
Загрузка...