Дослідники навчили чат-бота писати вірші

Чат-бот досить добре складає вірші. Зараз у Xiaoice більше 200 мільйонів користувачів з азіатського регіону.

Його розробили спеціалісти з дослідницького підрозділу Microsoft Research в Пекіні. Вони і навчили робота писати вірші, спираючись на кілька продемонстрованих зображень, повідомляє changeua з посиланням на Hi-News.

Бот-поет отримав назву Xiaoice і вже досить давно використовується в китайському сервісі мікроблогів Weibo. Якщо раніше бот міг вести діалог і розпізнавати зображення (а нещодавно і зовсім навчився відповідати практично без затримок), то тепер Microsoft навчила його інтерпретувати побачене і найкращим варіантом для цього виявилася, як не дивно, поезія.

Для реалізації ідеї всередині Xiaoice була створена нейромережа, що складається з двох частин: перша розпізнає зображення і об’єкти, розташовані на ньому, згодом генеруючи вірш. А друга ж виступає як критик. Якщо другій частині вірш подобається, то вона виводить фінальний результат. Якщо ж ні, вона змушує першу "подумати ще" і уявити інший варіант. Так відбувається до тих пір, поки варіант вірша не влаштує "критика".

Як повідомляв Соцпортал, "Втомлений і ображений погляд": шанувальники Лорак прокоментували її селфі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Назван главный источник стресса для женщин: это не работа и не транспорт

Определен главный источник женского стресса....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Троещине мужчина пытался выброситься с окна

Днем 17 июня в Киева на проспект Петра Григоренко, 41 мужчина перелез за ограждение балкона и кричал о том, что хочет умереть....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ЖК Montreal House в Киеве — возможность исследовать новые горизонты комфорта

Покупая новую квартиру, мы зачастую ожидаем получить не просто жильё, а новые возможности и уровень удобств, недоступный в предыдущем жилье....

Загрузка...
Загрузка...