Україна має повернути кредиторам один мільярд гривень до кінця року

Зокрема, згідно з графіком виплат за євробондами, 1 вересня Україна має виплатити 0,5 млрд доларів за реструктуризованими єврооблігаціями, погашення яких має відбутись з наступного року.

Крім того, згідно з графіком обслуговування боргів перед Міжнародним валютним фондом, 1 листопада Україна має повернути МВФ за програмою stand by 51,049 млн СПЗ (спецправа запозичення), 5 листопада - 257,250 млн СПЗ, а також 3 грудня 114,334 млн СПЗ, - повідомляють Українські новини.

Станом на 15 серпня офіційний курс НБУ СПЗ становив 38,1251 гривень, що значно перевищує курс євро.

Таким чином крім 0,5 млрд доларів за євробондами, Україна також має виплатити 422,6 млн СПЗ або близько 580 млн доларів.

Станом на 1 серпня 2018 обсяг міжнародних резервів Національного банку України покриває рівно 3 місяці майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань України з поточних операцій уряду і Національного банку.

Однак з початку серпня НБУ вже продав під час валютних аукціонів на міжбанку 216,6 млн гривень для підтримки курсу гривні.

Як повідомляв Соцпортал, ціни на газ та електроенергію в Україні та країнах ЄС порівнювати не можна.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чоловік послизнувся та впав у шахту ліфта

В одній з недобудов Тернополя чоловік послизнувся на свіжо залитому бетоні та з висоти восьмого поверху впав у шахту ліфта....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Италии перевернулся автобус с туристами

Автобус с российскими туристами вылетел с трассы около итальянской Сиены....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пенсионная реформа

Тогда увеличили пенсии, однако и резко подняли страховой стаж....

Загрузка...
Загрузка...