Росія провела выйськові навчання у Придністров'ї

Прес-служба молдовського представництва Спеціальної моніторнигової місії ОБСЄ повідомила, що 14 і 15 серпня Оперативна група російських військ у придністровському регіоні Республіки Молдова провела несанкціоновані військові навчання, які включали форсування річки Дністер у Зоні Безпеки.

Відповідно до свого мандату ОБСЄ направила своїх спостерігачів у відповідну частину Зони Безпеки, але їм заборонили провести повний моніторинг навчань.

- Відповідно до Принципів співпраці між Місією ОБСЄ та Об’єднаною контрольною комісією (ОКК) в Зоні Безпеки від 2004 року, Місія передала встановленими каналами всім делегаціям ОКК результати своїх спостережень, – йдеться у заяві.

У СММ ОБСЄ додали, що відповідно до Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту в придністровському регіоні Республіки Молдова від 21 липня 1992 року, проведення військових навчань у Зоні Безпеки вимагає дозволу ОКК, що в даному конкретному випадку не було зроблено.

Також повідомляється, що кількома тижнями раніше співробітники Об’єднаної контрольної комісії і місії ОБСЄ в Молдові зафіксували незаконне переміщення в Зоні безпеки російської військової техніки, що також заборонено згаданою Угодою від 1992 року.

Нагадаємо, ціни на газ та електроенергію в Україні та країнах ЄС порівнювати не можна.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Порошенко не з'явився на Ході гідності, але на прийом Зеленського в Маріїнському палаці прийшов

Колишній президент не прийшов на урочисте святкування Дня незалежності, на якому були присутні Володимир Зеленський та три перші президента України, зате встиг пр....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Бібліотека в Британії шукає стажиста з України

Разом з командою кураторів стажист вивчатиме матеріали бібліотеки, складе новий каталог даних для більш зручного пошуку У відділ європейських і американських ко....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як виросли зарплати українців - статистика

У рейтингу доходів у другому кварталі 2019 року перше місце зайняли будівельники Середня зарплата в країні з березня 2019 го тримається вище 10 тис....

Загрузка...
Загрузка...