Росію примусять віддати Україні Сенцова

В Організації Об'єднаних Націй (ООН) закликають РФ негайно звільнити незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

Про це йдеться на офіційному сайті Верховного комісара ООН з прав людини, передає 24tv.ua.

Зазначається, що експерти ООН закликали російську владу негайно і без будь-яких умов звільнити Олега Сенцова, висловлюючи серйозну стурбованість щодо його фізичного та морального стану.

В ООН також закликають Кремль негайно надати Сенцову необхідне медичне лікування "на основі його повної та свідомої згоди".

- Життя Сенцова знаходиться перед неминучою загрозою. Він оголосив про голодування на знак протесту внаслідок судового процесу і засудження, що не відповідають міжнародному праву. Ми закликаємо російську владу звільнити його без умов у терміновому порядку, – сказали експерти.

Наразі експерти ООН контактують з цього приводу з російськими органами влади.

Нагадаємо, раніше Сенцов розповів про своє самопочуття у листі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве в этом году откроют 12 новых скверов

В разных районах Киева будет создано 12 зеленых зон....

Це може бути цікавим

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Українські зірки зібрали 150 000 гривень на спасіння від руйнації будинку Миколи Леонтовича

Гостями благочинного прийому стали представники політичного істеблішменту та культури: Ірина Борзова, Людмила Пишна, Іван Гинянський, Дмитро Гордон з дружиною Ол....

Загрузка...