​Навіщо Києву марафон?

До головного спортивного змагання міжнародного рівня у Києві залишаються лічені тижні. Цього року 9th Wizz Air Kyiv City Marathon готується прийняти більше 10000 спортсменів, i щороку ця цифра стрімко зростає. Дистанції 42.195 км та 21.0975 км сертифіковано AIMS, а Wizz Air Kyiv City Marathon присвоєно найвищу відмітку (5 зірок) у рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації. Підготовка йде повним ходом, результат чекають багато киян, але є й ті, хто ставиться до цієї події скептично і незадоволені тим, що місто перекривають для спортивного пробігу. Давайте і ми подумаємо, а дійсно, навіщо Києву марафон?

По-перше, це престиж. Престиж міста, яке дбає про розвиток спорту та популяризує його серед громадян. Усі знають знаменитий марафон у Берліні і багатьом за щастя просто сам факт участі в ньому. Хіба не приємно, коли люди з усього світу приїжджають для того, щоб пробігти вулицями Києва і потім пишатися, що побували на цьому марафоні! Спортивна столиця країни просто зобов'язана подавати приклад всім іншим містам і всіляко спрямовувати населення до занять направляти населення на заняття спортом.

По-друге, туристи. Найвідоміші марафони світу привертають велику увагу як до самої спортивної події, так і до міста, у якому вона проводиться. Це безсумнівно підвищує популярність міста серед усієї світової спільноти і привертає потік туристів. Чим більше туристів - тим більше місто отримує коштів до свого бюджету. Наприклад, за першу половину 2018 року Київ відвідали 852 тисячі іноземців. Це на 24% більше, ніж у минулому півріччі і майже в 2 рази більше, ніж у 2014 році, за такий же період. Підвищення туристичного рівня безсумнівно тягне за собою бажання великих міжнародних компаній відкривати свої філії в Києві. А це вже йде залучення іноземного капіталу та інвестицій. Ось і вигода очевидна.

По-третє, це популяризація здорового способу життя. Подивіться найбільші марафони, наприклад в Барселоні або Берліні. Мільйони людей виходять підтримати учасників і долучитися до спорту. Хіба можна уявити у нас такімасштаби? Але ж все починається з малого. І з кожним роком Київ показує все вищу готовність і рівень залучення населення у спортивні події країни.

Тим, хто проти перекриття міста, хочеться поставити одне питання - чи часто вам випадає нагода побачити мiсто без машин? Повернутися немов на сотні років назад і помилуватися архітектурою без автомобільних вихлопів і шуму. Цей рідкісний випадок дозволяє інакше подивитися на звичні краєвиди і по-новому познайомитися з рідним містом. А повітря наскільки чистіше стане!

Ще одна причина проводити марафон на перший погляд прихована від уваги. Однак за важливістю нітрохи не поступається іншим. Марафон наочно показує доступність спорту. Біг - це найдешевший вид спорту і ніякі відмазки з приводу дорожнечі спорту вам більше не допоможуть. Все, що потрібно - лише кросівки і вільний час. Тому кожен, хто прийде брати участь або спостерігати за цією подією, однозначно отримає частинку мотивації на заняття спортом. Адже головне у марафоні - власне досягнення мети і подолання власних можливостей.

Можна і далі перераховувати плюси проведення марафону в Києві, але головним залишається факт - спорт об'єднує! Спортивні події стирають кордони між країнами і народами, дозволяють обмінюватися безцінним досвідом і пізнавати інші культури. Марафон - це не тільки спортивне змагання, яке цікаве професійним спортсменам, у ньому може брати участь будь-хто, хто охочий випробувати себе, свої сили і пробігти пліч-о-пліч зі знаменитими атлетами всього світу дорогами улюбленого міста!

А ще не варто забувати про те, що це дуже весело. Не варто сприймати це як виключно спортивну подію. Адже на спортивній дистанції зустрічаються і знамениті актори, зірки шоу бізнесу та навіть політики. Хто знає, може саме ви зможете обігнати свого кумира, а потім разом відзначати нові рекорди за келихом холодного українського пива.

Нагааємо, уКиєві відбудеться нічний похід в музей популярної науки і техніки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві Кличко відкрив новий пішохідний міст (відео)

Новий пішохідний міст між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів обійшовся бюджету Києва у майже 300 мільйонів гривень....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало известно, кто стал главным торговым партнером Украины

По итогам первых трех месяцев этого года главным торговым партнером Украины стал Китай, товарооборот с котром составил более 2,5 миллиардов долларов....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Неадекватний чоловік з кулаками накинувся на бригаду медиків швидкої допомоги

На Харківщині неадекватний чоловік з кулаками накинувся на бригаду медиків швидкої допомоги....

Загрузка...
Загрузка...