Політолог припустив союз Юлії Тимошенко та «Сили людей»

Політолог Петро Охотін допускає ймовірну коаліцію між партією «Сила людей» Олександра Солонтая та Юлією Тимошенко на президентських і парламентських виборах 2019 року.

- У п‘ятницю в кулуарах каналу 112 зустрівся з членом партії «Сила людей» Дмитром Купирою. Трохи згодом на «Еспресо» зустрівся з лідером цієї сили Олександром Солонтаєм. – Пише політтехнолог на свої сторінці у Фейсбук. - Коротко обговорили те, що нові демократичні сили хочуть жити в країні, де молоді партії можуть подолати бар‘єр, а долю країни визначатиме парламент, а не «вождь», «сильна рука» чи ще якась покруч.

Прозвучала думка, що ідеальним розкладом на 2019 виборчий рік може бути такий: Юлія Тимошенко - президент (зміна виборчої системи та зменшення прохідного бар‘єру), а канцлером - Олександр Солонтай».

Коментатори до допису розділилися у своїх думках щодо реалістичності та доцільності такого кроку. А відомий блогер Юрій Романенко навіть написав, що і сам не проти стати головою парламенту: «Я за, только канцлер я. А Солонтай спикер Рады», - висловився він у коментарях.

- З точки зору проголошених у «Новому курсі» тез підсилення новою позапарламентською партією було би дуже потужним. До того ж, там задекларовано прохідний бар‘єр 2% у першому турі виборів до Ради, - розшифрував далі у коментарях Охотін свої думки щодо можливих причин такої коаліції.

Раніше Охотін висунув гіпотезу про те, що Тимошенко упевнено переможе Порошенка у другому турі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Новый посол Франции Этьен де Понсен прибыл в Украину

Новый посол Франции Этьен де Понсен приехал в Украину на собственном автомобиле....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Западе нашли новые доказательства присутствия России на Донбассе

На Западе нашли новые доказательства присутствия российских военных на украинском Донбассе....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В "Слуге народа" собираются отменить субсидии

В партии президента хотят изменить виды социальных льгот....

Загрузка...
Загрузка...