"Не гумконвоєм єдиним": З України направлено допомогу на Донбас

Міжнародний комітету Червоного Хреста відправив чергову гуманітарну допомогу вагою понад 103,5 тонн громадянам України, що проживають на тимчасово окупованої території.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

«Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території прослідувало 7 вантажних автомобілів з будівельними матеріалами, піском, гігієнічними та медичними наборами загальною вагою понад 103,5 тонн від Міжнародного комітету Червоного Хреста», – йдеться у повідомленні.

Червоний Хрест вже неодноразово відправляв гуманітарну допомогу на окуповану частину Донбасу.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) — незалежна організація з надання гуманітарної допомоги постраждалим країнам у результаті конфліктів і збройного насильства. МКЧХ була заснована в 1864 році швейцарцем Анрі Дюнаном (1828-1910) після прийняття Женевської конвенції про захист поранених солдатів і санітарів.

Бюджет організації становить близько 1 мільярда євро. Вона фінансується урядом, приватним сектором та представниками громадськості. До штату МКЧХ входять понад 1,4 тисячі співробітників по всьому світу.

Нагадаємо, в Україні запроваджується дактилоскопічна база засуджених.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чем накопительная пенсионная система отличается от солидарной

Тогда увеличили пенсии, однако и резко подняли страховой стаж....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Самые дорогие холодильники в мире

Навороченный современный холодильник, начиненный всеми существующими функциями, может обойтись вам по цене однокомнатной квартире....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Facebook хочет научить роботов познавать мир

Отдел исследований искусственного интеллекта Facebook ведет работы сразу над несколькими интересными проектами в сфере робототехники....

Загрузка...
Загрузка...