Відважна жінка змусила грабіжника "їсти землю"

Жінка, яку хотів пограбувати не дуже тверезий грабіжник, самостійно скрутила зловмисника і змусила його їсти землю. Відео інциденту опублікували на YouTube.

Інцидент стався у російському місті Кірові, по вулиці Добролюбова, 10. Грабіжник напав на жінку біля під'їзду, вихопив у неї сумку і спробував втекти. Але так як він був не зовсім в адекватному стані, пересуватися швидко у нього вийшло.

Жінка швидко змогла його наздогнати і вступила з ним у бійку. Вона повалила чоловіка на землю, скрутила йому руки і притиснула всім своїм тілом до землі.

Як повідомляють очевидці, яким вдалося зняти всі подію на відео, вона почала тикати його головою в землю й відчитувати.

- Жри землю! Ти мене хотів позбавити грошей? У мене дітей нічим годувати! - приказувала жінка.

Грабіжник намагався вирватися, але у нього нічого не вийшло. Так вона його утримувала до приїзду поліції, яку викликали очевидці. Коли приїхав наряд, чоловік спробував їх обдурити і вигукнув, що злочинець не він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Рабинович призвал провести аудит госпредприятий, чтобы задержать чиновников-коррупционеров

Представителям бывшей власти нельзя давать возможности покинуть страну – их нужно задержать, срочно провести аудит и подвести итог их 5-летнего правления....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи

Юлія Тимошенко передала президенту Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення....

Загрузка...
Загрузка...