В Україні цього року можуть зібрати рекордний врожай кукурудзи

Також прогнозується, що зросте експорт цієї сільськогосподарської культури до Китайської Народної Республіки.

За прогнозами вітчизняних експертів, урожай кукурудзи в Україні може досягти в цьому році рекордних 26,5-29 мільйонів тонн, а продажі українського зерна до КНР можуть збільшитися на 10-15% через нещодавню торгівельну війну між Вашингтоном і Пекіном.

Як зазначає перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартінюк з вересня 2017 по серпень 2018 року Україна продала до Китаю приблизно 2,56 мільйонів тонн кукурудзи. Загальний обсяг експорту кукурудзи становив за цей час 15,96 мільйонів тонн, - повідомляє Аграрна правда.

Наразі з України кукурудзавідправляється традиційно в Китай. Вітчизняні аграрії в стані збільшити експорні поставки до цієї країнина рівні від 10 до 15%. Внутрішні потреби України даним продуктом забезпечуються в кілька разів від запланованих.

Як повідомляв Соцпортал,в Україні встановлено рекорд з експорту яблук.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На водіїв чекає ще одне нововведення при отриманні прав

Під час медичного обстеження потрібно буде мати роздруківку зі штрих-кодомЯк повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я, в 2020 році буде запущений спеціальний р....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Небанківські фінустанови збільшили виплати податку на прибуток

Небанківські фінансові установи в першому півріччі сплатили до бюджету податок на прибуток у розмірі 881,9 млн грнЦе на 235,3 млн грн, або на 36,4% більше, ніж в січні-черв....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пам'ятати все: лайфхаки, які дозволять поліпшити пам'ять

Як ніколи не забувати ключі від будинку і з легкістю запам'ятовувати PIN-коди Людьска пам'ять - дивна річ....

Загрузка...
Загрузка...