Трамп хоче створити «арабське НАТО»

Таким чином президент США хоче використати для посилення своїх позицій на Близькому Сході проект, який готували владні кола Саудівської Аравії.

Для Білого дому це продовження лінії 2017 року, після нещодавніх місяців, коли Трамп почав налагодження відносин з Катаром (за яким стоять Туреччина та частково Іран). Можна говорити про багатосторонню політику балансів і противаг, якої варто вчитися, - повідомляє НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень».

З іншого боку, Туреччина у відповідь демонструє не надто дружні кроки. Зокрема наприкінці липня у Йоганнесбурзі відбувся десятий саміт лідерів країн неформального угруповання БРІКС – Бразилії, Китаю, Індії, Росії та Південної Африки. Там був присутній у якості особливого гостя і Реджеп Ердоган. Звісно, тут більше йдеться про посилення присутності Анкари в Африці, що потребує консенсусу з Китаєм. Але загалом зближення з російсько-китайською неформальною організацією може вестидо чергового тимчасового переорієнтування на Москву, що на кілька місяців затримає надання довгоочікуваного Томосу.

Як повідомляв Соцпортал,президент США заявив, що Росія незадоволена його обранням.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Активисты: Системы распознавания лиц массово нарушают базовые права человека

С таким лозунгом вышли на пикет представители организации «Digital rights....

Це може бути цікавим

Осушители воздуха для бассейнов и других помещений, подверженных воздействию влажности

Интернет-магазин осушителей MyCond предлагает широкий ассортимент товара английского бренда европейского качества по выгодным ценам....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кабмін скасував обмеження на зростання тарифів на опалення та гарячу воду

Кабмін визнав застарілими граничні тарифи на опалення і гарячу воду в країні....

Загрузка...