Поліція стверджує, що кількість вуличних злочинів впала

Про це заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич повідомив вчора, 31 липня, під час наради присвяченій підбиттю підсумків роботи підрозділів превенції та патрульної поліції Нацполіції.

- Крім того, він зазначив, що поліцейські превенції за півроку вилучили понад 14 тисяч одиниць вогнепальної зброї та вибухових речовин, - передає прес-служба Нацполіції.

За словами Олександра Фацевича, поліцейські систематично проводять превентивні та профілактичні заходи у публічних місцях. Відтак, кількість правопорушень вчинених у публічних місцях, порівняно з аналогічним періодом минулого року знизилася.

- Також позитивна тенденція щодо зменшення кількості вчинення кримінальних правопорушень спостерігається за такими видами злочинів як грабежі, яких вчинено на 30 відсотків менше, розбої – на 21,7 відсотка, хуліганства – їх менше на 11 відсотків, – наголосив Олександр Фацевич.

Заступник глави Нацполіції наголосив, що превентивний блок поліції систематично бере активну участь у загальнодержавних профілактичних відпрацюваннях. Зокрема, працівники підрозділів превентивної діяльності залучені до проведення операцій «Мігрант», «Зброя і вибухівка», «Розшук» та «Мак».

- Під час цих оперативно-профілактичних заходів виявлено понад 3,3 тисячі нелегальних мігрантів, вилучено понад 14 тисяч одиниць вогнепальної зброї та вибухових речовин. Водночас розшукано тисячу осіб, які переховувалися від органів слідства та суду, – зазначив Олександр Фацевич.

Водночас заступник глави Нацполіції підкреслив, що у межах проекту діяльності мобільних груп з реагування на факти вчинення домашнього насильства, до кінця року мобільні групи пілотного проекту «ПОЛІНА» планується запровадити ще у восьми обласних центрах, зокрема - у Вінниці, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Херсоні та Ужгороді.

Раніше Соцпортал розповідав про те, що поліція розсекретила плантацію конопель на понад 4 мільйона.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Кейт Мосс продемонстрировала главные тренды осени-2019

Кейт Мосс показала миру новую осеннюю коллекцию одежды....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Золотые нити и битое стекло - тренды маникюра из Кореи

Корейская бьюти индустрия удивила мир новинкой нейл арта....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На водіїв чекає ще одне нововведення при отриманні прав

Під час медичного обстеження потрібно буде мати роздруківку зі штрих-кодомЯк повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я, в 2020 році буде запущений спеціальний р....

Загрузка...
Загрузка...