«Батьківщина Молода» запрошує на зустріч з творцем Монументу Незалежності

Столична «Батьківщина Молода» та Центр захисту киян запрошують на зустріч із Анатолієм Кущем, творцем Монументу Незалежності України!

Про це повідомляє прес-служба партійного осередку у місті Києві.2 Серпня 2018 року стартує новий соціально-освітній та культурний проект «Діалоги PRO» .

В рамках проекту столична «Батьківщина Молода» та Центр захисту киян влаштовуватимуть зустрічі з громадськими діячами та діячами культури, мистецтва, архітектури, класиками літератури. Головна мета проекту: надати можливість поспілкуватися наживо з видатними українцями.Перша зустріч відбудеться 2 серпня, у офісі Центру захисту киян, вул, Городецького, 4. Початок о 19:00.

Відомий український скульптор, член Національної спілки художників України, творець Монументу Незалежності України Кущ Анатолій Васильович розповість про історію створення сучасного Майдану Незалежності та про свою творчість.

Вхід БЕЗКОШТОВНИЙ, за умови реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEz1Ud-hEAcwOCkSc-8SsZ2AwvYwBa3Qk75GbDXh-rYyG0qg/viewform.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Шведы стараются не летать: Им стыдно

Единственная европейская страна, в которой снизилось количество авиапассажиров - Швеция....

Це може бути цікавим

Україна в огні. З початку року на пожежах загинуло 133 людини

Більша частина займань сталась у житловому секторі - ДержНС "Показник трагічних випадків на пожежах у житловому секторі продовжує лякати стабільно високими показ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Список бесплатных услуг в роддомах

10 бесплатных услуг в роддомах с 1 апреляС 1 апреля 2020 года Программа медицинских гарантий заработает в Украине в полном объеме....

Загрузка...