Канада дасть гроші українським жінкам-фермерам

Загальний бюджет грантової програми становить 50 тисяч канадських доларів. Гроші мають бути спрямовані на впровадження новітніх технологій у сільському господарстві.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) спільно з Канадою запускає програму грантів для жінок, що розвивають бізнес на селі. Про це повідомляє

Метою програми буде розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції та залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію, - повідомляє kurkul.com з посиланням на growhow.in.ua.

Бюджет програми 50 тис. канадських доларів (близько $40 тис.). Кожен із учасників проекту зможе отримати не більше 10 тис. канадських доларів. Гроші мають бути спрямовані на покращення методів виробництва і технологій, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.

За задумкою проекту, кошти мають піти на просування новітніх технологій і можливостей, збільшення прибутку та покращення умов праці.

Як повідомляв Соцпортал, українські фермери планують експортувати курятину до Сінгапуру.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

​В Киеве принят бюджет на 2020 год: основные статьи расходов

Бюджет Киева на 2020 год составил 58,8 млрд гривен....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​У центрі Києва горів ресторан

Пожежа у ресторані сталася у Печерському районі Києва ввечері у четвер, 12 грудня....

Загрузка...