Росіяни вірять в існування гуманоїдів

В той же час вони сумніваються у висадці американців на Місяць.

В існування інопланетян на Землі вірить майже половина росіян, понад 50% сумніваються в висадці американців на Місяць, свідчать результати дослідження, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД).

На сьогодні 42% росіян вважають, що представники позаземних цивілізацій не відвідують Землю або їх не існує. Також люди, які довіряють вченим, більш скептично ставиться до життя на інших планетах - 52%. Проте 45% респондентів вірять в існування інопланетян: серед них 27% сказали, що вони ховаються від землян, ще 18% вважають, що влада приховує від нас прибульців, - наголошується в дослідженні ВЦВГД, результати якого має агентство "Інтерфакс".

За тими ж даними, 57% респондентів стверджують, що ніякої висадки людей на Місяць не було, що в 1969 році уряд США сфальсифікував документальні матеріали експедиції на Місяць.

Дослідження засвідчили, що з 2010 до 2017 року показник довіри росіян до вчених коливався у межах від 66% до 79%.

На сьогодні 59% респондентів думають, що вчені приховують від нас правду. Найдовірливішими залишаються люди, які не закінчили школу (77%). Тоді як серед людей з вищою освітою цей показник нижчий – 45%. Що Земля має форму кулі і цьому є неспростовні докази, вважають 93% респондентів.

Всеросійське опитування "ВЦВГД-Супутник" проведено 29-30 травня 2018 р. У ньому брали участь росіяни віком від 18 років. Метод опитування - телефонне інтерв'ю з випадковою вибіркою стаціонарних і мобільних номерів 2000 респондентів.

Як повідомляв Соцпортал, експерти не вірять, що американці з 2030 року зможуть розпочати колонізацію Марсу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві чиновницю від освіти підозрюють у розкраданні мільйона гривень

У Києві начальницю одного з районних управлінь освіти підозрюють у причетності до тендерних махінацій, які призвели до збитків більше ніж на мільйон гривень....

Це може бути цікавим

В Раді хочуть ввести мораторій на монетизацію субсидій

Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував у Раді проект постанови про запровадження мораторію на монетизацію субсидій (№10155)....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Розпочався Фандрайзинг марафон в рамках 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

Компанія Run Ukraine та Українська Біржа Благодійності розпочинають Фандрайзинг марафон та пропонують небайдужим українцям долучитися до масової благодійної ініціат....

Загрузка...