Експерти порахували, яка українська партія найгірша у виконанні своїх обіцянок

За майже чотири роки в парламенті 8 скликання фракції “Батьківщина” і “радикали Олега Ляшка” виконали свої передвиборчі програми приблизно однаково, “Самопоміч” - найкраще з усіх політсил, які не входять до коаліції, “Опозиційний блок”, навпаки, найгірше.

Про це йдеться в дослідженні Bihus.Info.

- Аналіз голосувань опозиційних фракцій у Верховній Раді продемонстрував такі результати виконання ними власних передвиборчих зобов’язань: “Самопоміч” частково виконала 83% обіцянок, “Батьківщина” - 71%, “Радикальна партія Ляшка” - 68%, “Опоблок” - лише 50%,- впевнені журналісти.

За ініціативи, що відповідають передвиборчій програмі “Самопомочі”, в середньому голосує 71% її депутатів. Представники “Самопомочі” частіше за всі інші опозиційні парламентські фракції є співавторами законів, прийнятих на виконання передвиборчих обіцянок, - у 33% проаналізованих ініціатив. Разом з тим, цей показник значно нижчий, ніж у коаліційних фракцій.

Раніше Соцпортал розповідав про те, що українська опозиція виступила проти приватизації газотранспортної системи країни.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​20 000 киевлян первыми услышали, как звучит «Голос воды»

Сердца свыше 20 000 людей бились в такт музыке от 4 самых известных украинских исполнителей, которые выступали больше 3 часов и спели 15 композиций вживую врамках арт-п....

Це може бути цікавим

Facebook удалил 1907 страниц из РФ, которые писали про Украину

Социальная сеть Facebook удалила 1907 страниц из РФ за ненадлежащее поведение и спам....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве нашли убитым полуголого мужчину

В Киеве из реки Лыбидь достали труп мужчины с признаками насильственной смерти....

Загрузка...