Експерти не вірять, що американці з 2030 року зможуть розпочати колонізацію Марсу

Причиною цього, у першу чергу, є недостатнє фінансування NASA. Адже для того, щоб реалізувати цей амбітний проект відомству необідні додатково три мільярди доларів кожного року.

США пообіцяли відправити перших людей на Марс до 2030-х років, але експерти в галузі космосу висловили сумнів у досяжності цієї мети. Погане планування та нестача коштів призводять до постійних затримок. Президент США Дональд Трамп також поставив завдання відправити американців на Місяць - знову, вперше з місій «Аполлон» 60-х і 70-х років - щоб випробувати технології і кораблі, які понесуть людей на Марс

Однак це рішення - повернутися на Місяць - може затримати весь процес, тому що попередній президент Барак Обама ставив завдання летіти на Марс. З щорічним бюджетом в 18 мільярдів доларів NASA необхідно додаткові 3 мільярди на рік, щоб реалізувати політ на Марс. При цьому космічне агентство недоотримує кошти, - повідомляють Цікавості.

Національна академія наук розрахувала, що якщо бюджет NASA буде рухатися як заплановано, варто забути про сценарії досягнення Марса до 2030-х років. Хіба що до 2050-му. Очевидно, так довго чекати ніхто не буде і не хоче. Кріс Карберрі, виконавчий директор Explore Mars, вважає, що міжнародні та приватні партнери могли б допомогти США дістатися до Марса. Проте вони побоюються, що національний курс може змінитися. При цьому експерти намітили дюжину технологій, які потрібно починати розробляти вже зараз, якщо США хочуть висадити людей на Марс в 2030-м.

Як повідомляв Соцпортал, вчені вважають, що на Місяці може існувати життя.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В поліції розповіли, як ловлять правопорушників на дорогах: результати вражаючі

В Патрульній поліції розповіли, як ловлять правопорушників на дорогах за допомогою лазерного приладу TruCAM....

Це може бути цікавим

"Умный" унитаз может спасти от сердечного приступа, - уверены разработчики

"Умный" унитаз может спасти от сердечного приступа....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые решили клонировать Лионеля Месси

Один европейский ученый заявил, что существует реальная возможность клонировать одного из лучших футболистов современности, форварда сборной Аргентины Лионеля М....

Загрузка...