До Києва прибудуть ще два нових трамвайних вагони

Коли вони прибудуть до столиці, то будуть обладнані системою електронного квитка.

ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» відправило до Києва останніх два із семи трамвайних вагонів згідно укладеного у 2017 році контракту.

Завантаження вагонів на платформи для транспортування відбулось в суботу, 28 липня. Вже у понеділок, у супроводі поліції, трамвайні вагони будуть доставлені до столиці.

Зазначимо, протягом місяця нові трамвайні вагони пройдуть обкатку та кінцеву здачу. Окрім того КП «Київпастранс» встановить, перед випуском на лінію, своє обладнання, зокрема систему електронного квитка, - повідомляє VEZHA.

Варто зазначити, зазначені вагони є останніми із семи трамвайних вагонів, що були виготовлені на замовлення Києва. П’ять вагонів уже знаходяться у Києві: 4 – працюють на маршрутах, іще один проходить обкатку та незабаром працюватиме на маршруті.

Нагадаємо, КП «Київпастранс» 26 червня 2017 року за результатами тендеру уклало з ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» про закупівлю трамваїв на 300,99 мільйона гривень.

Трамваї Електрон Т5В641 з низькою підлогою, завдовжки 30,2 м на 60 місць. Вони мають можливість автономного ходу в 1 км, обладнані кондиціонерами в салоні та кабіні, системою відеонагляду, інформаційною системою, маршрутними покажчиками, звуковим інформатором, а також пристосовані для пасажирів з обмеженими можливостями. Гарантійний строк становить 2 роки.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві відбудеться масштабна акція до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мама и бабушка сбежали от двоих детей

ЧП произошло в Олешках в многоэтажке по улице Мира....

Це може бути цікавим

Tesla обвиняет своих бывших сотрудников в краже коммерческой тайны

Tesla подала два судебных иска против своих бывших сотрудников и стартапа по разработке беспилотных автомобилей Zoox за якобы кражу коммерческой тайны....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые приблизились к решению главной загадки Вселенной

Физики из США выяснили, что частицы и античастицы, содержащие очарованные кварки (с-кварки), по-разному распадаются....

Загрузка...