Вчені знайшли найстарішу бібліотеку Німеччини

На думку археологів, вона була побудована римлянами 1800 років тому.

На фундамент старовинної будівлі в центрі Кельна будівельники натрапили під час робіт зі зведення нового суспільного центру протестантської церкви. Перші уламки стіни були знайдені ще минулого року, повідомляє Урядовий кур'єр з посиланням на Deutsche Welle.

Спочатку вважалося, що споруду використовували для громадських зібрань. Однак, за словами одного з учасників розкопок Маркуса Тріра, експерти були сильно здивовані «незвичайними нішеподібними заглибленнями» в стіні, в яких, імовірно, зберігалися книги і сувої.

Археологи порівняли фрагменти знайденої споруди з описами будівель в інших стародавніх містах, зокрема в античному Ефесі, розташованому в сучасній Туреччині. Після проведеного дослідження вчені прийшли до висновку, що руїни, виявлені на центральній площі Кельна, є залишками найстарішої в Німеччині бібліотеки. Як припускають вчені,будівля мала розмір 20 на 9 метрів і була двоповерховою, але згодом другий поверх зруйнувався. На думку Тріра, в бібліотеці зберігалося кілька тисяч сувоїв. Нині розкопки на цій ділянці тривають. Те, що залишилося від стародавньої бібліотеки, буде інтегровано в нову будівлю церкви.

Як повідомляв Соцпортал, будову Сонячної системи змінила блукаюча зірка.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Проник, погрожував, побив "колишню": тепер чекає на суд

На Київщині чоловік проник до помешкання жінки, погрожував вбивством і у підсумку побив....

Це може бути цікавим

У Києві чоловік вистрілив матері в живіт: названа причина

Причиною, через котру киянин вистрілив матері у живіт стала необережність....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Минсоцполитики рассказали о санкциях за неуплату "коммуналки" после монетизации субсидий

Об этом сообщил генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает УБР....

Загрузка...