КВУ назвав нардепів-прогульників восьмої сесії Верховної Ради

Комітет виборців України проаналізував, як фракції та групи Верховної Ради відвідували пленарні засідання упродовж роботи восьмої сесії (лютий-липень 2018 року).

Про це інформує Комітет виборців України на офіційному сайті.

Враховувалися лише офіційні пропуски з невідомих причин (тобто, не через хворобу чи відрядження). Всього за сесію відбулося 72 пленарні засідання.

- Найнижчі показники відвідувань у депутатів «Волі народу», «Відродження» та «Опозиційного блоку». Як правило, третина депутатів цих політичних сил були відсутні на засіданнях. Так, за даними письмової реєстрації в середньому 37% депутатів групи «Воля народу» були відсутні з невідомих причин на пленарних засіданнях ВР. Це ж стосується 34% депутатів «Відродження» та 31% – «Опозиційного блоку», - кажуть аналітики.

Також в середньому не були зареєстровані на засіданнях чверть позафракційних депутатів та членів «Батьківщини». Щодо інших фракцій показники наступні: в середньому засідання Ради пропускали по 18% депутатів «Самопомочі» та Блоку Петра Порошенка, 15% депутатів «Народного Фронту» і 13% – Радикальної партії Олега Ляшка.

- В середньому в липні-лютому на засіданнях ВР були зареєстровані лише 7 із 19 депутатів групи «Воля Народу». Тобто, третина депутатів практично не з’являлися в парламенті. Схожі цифри у «Відродження» та «Опозиційного блоку», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Він також додав, що бути присутнім на засіданнях Ради – це обов’язок кожного народного депутата. Щодо недобросовісних депутатів застосовується ряд санкцій. Зокрема, обмеження заробітної плати, що дозволяє економити кілька мільйонів гривень щорічно.

Як повідомляв Соцпортал, під час засідання міськради прибічники мера побилися з його опонентами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Какие два типа сотрудников избегают корпоративов

Более четверти топ-менеджеров и треть высокооплачиваемых сотрудников стараются избегать корпоративов Об этом говорится в исследовании LinkedIn....

Це може бути цікавим

Заболевшая раком печени юная британка рассказала о первых симптомах болезни

Юная британка Бет Уорли начала замечать у себя резкие перепады настроения и эмоции, которые она не могла контролироватьИсторию Бет Уорли, жительницы Бедворта в Уо....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Двое дальнобойщиков умерли, еще трое попали в больницу

Все дальнобойщики обедали в одном и том же кафеВ Николаеве 14 декабря в микрорайоне Варваровка умерли двое дальнобойщиков, еще трое водителей попали в больницу....

Загрузка...