КВУ назвав нардепів-прогульників восьмої сесії Верховної Ради

Комітет виборців України проаналізував, як фракції та групи Верховної Ради відвідували пленарні засідання упродовж роботи восьмої сесії (лютий-липень 2018 року).

Про це інформує Комітет виборців України на офіційному сайті.

Враховувалися лише офіційні пропуски з невідомих причин (тобто, не через хворобу чи відрядження). Всього за сесію відбулося 72 пленарні засідання.

- Найнижчі показники відвідувань у депутатів «Волі народу», «Відродження» та «Опозиційного блоку». Як правило, третина депутатів цих політичних сил були відсутні на засіданнях. Так, за даними письмової реєстрації в середньому 37% депутатів групи «Воля народу» були відсутні з невідомих причин на пленарних засіданнях ВР. Це ж стосується 34% депутатів «Відродження» та 31% – «Опозиційного блоку», - кажуть аналітики.

Також в середньому не були зареєстровані на засіданнях чверть позафракційних депутатів та членів «Батьківщини». Щодо інших фракцій показники наступні: в середньому засідання Ради пропускали по 18% депутатів «Самопомочі» та Блоку Петра Порошенка, 15% депутатів «Народного Фронту» і 13% – Радикальної партії Олега Ляшка.

- В середньому в липні-лютому на засіданнях ВР були зареєстровані лише 7 із 19 депутатів групи «Воля Народу». Тобто, третина депутатів практично не з’являлися в парламенті. Схожі цифри у «Відродження» та «Опозиційного блоку», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Він також додав, що бути присутнім на засіданнях Ради – це обов’язок кожного народного депутата. Щодо недобросовісних депутатів застосовується ряд санкцій. Зокрема, обмеження заробітної плати, що дозволяє економити кілька мільйонів гривень щорічно.

Як повідомляв Соцпортал, під час засідання міськради прибічники мера побилися з його опонентами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Этнический конфликт в России: теперь с ромами

Во время этнического конфликта в Пензенской области, в России, в селе Чемодановка пострадало пятеро, двое попало в реанимацию....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У семьи Путина нашли две виллы в Беарриц, во Франции

По информации западных СМИ, кремлевский диктатор входит в число самых богатых людей планеты со $100 млрд....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На территории дачного кооператива мертвый электрик завис на столбе

На территории дачного кооператива под Днепром на столбе обнаружили тело мужчины....

Загрузка...
Загрузка...