Цьогоріч 76% випускників шкіл подали заяви на вступ до ВНЗ

Саме стільки школярів, що закінчили школу цього року, подали заяви на вступ до вишів на бакалаврські або магістерські програми.

Про це під час брифінгу сказав генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров, - повідомляє osvita.ua.

Разом з тим, він повідомив, що ще частина випускників шкіл вступають на молодшого спеціаліста та в заклади професійної освіти, куди прийом документів ще триває.

Маю відзначити, що цього року на всі педагогічні спеціальності, тобто галузі «Педагогіка», загалом подано майже 82 тисячі заяв. Це дуже важливо, оскільки започаткована наразі шкільна реформа «Нова українська школа» потребує серйозної кадрової підтримки. Окремо хочу озвучити інформацію щодо вступу на медичні спеціальності, на більшість з яких цього року за ініціативи МОЗ було встановлено мінімальний бал – 150 для другого та третього конкурсних предметів. Вступити на ці спеціальності виявили бажання майже 14,5 тисяч осіб, – підкреслив Шаров.

Як повідомляв Соцпортал, назвали самі популярні гуманітарні спеціальності.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тренд лета-2019. Маникюр с ромашками

Среди главных мотивов для летнего маникюра традиционно ведущую роль занимают цветочный принты....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Київщині чоловік одним ударом руки вбив поліцейського

В одному з розважальних закладів на Київщині чоловік всього лише один раз вдарив поліцейського....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, скільки будуть коштувати бюлетені на дострокових виборах до ВР

Виробництво та пакування бюлетенів на дострокових виборах до Верховної Ради України коштуватиме майже 300 мільйонів гривень....

Загрузка...
Загрузка...