Росія приховує втрати у гібридній війні в Україні та Сирії - СБУ

Російське політичне та військове керівництво свідомо приховує від суспільства величезні втрати найманців у гібридній війні в Україні та Сирії.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки на офіційному сайті.

Зокрема, у лютому 2018 року з’явилася інформація про величезні втрати ПВК "Вагнера" на території Сирії під час так званого "пригожинського наступу" у сирійській провінції Дейр-ез-Зор.

- СБУ ідентифікувала особи 206 найманців, які безпосередньо брали участь у цій авантюрі, - зазначили у спецслужбі.

Наявні документи свідчать, що не менше вісімдесяти з них загинули, ще майже сто отримало поранення різного ступеню важкості.

- Сьогодні ми оприлюднюємо першу частину наявної та перевіреної СБУ інформації, а саме персональні дані сорока загиблих, тридцяти поранених, а також "досьє" стосовно іноземних громадян – учасників цих подій, - наголосили у відомстві.

У Службі безпеки також додали, що після появи інформації у ЗМІ про деяких загиблих, вище керівництво РФ віддало наказ повністю приховати інформацію про втрати від російської громадськості напередодні виборів Президента РФ. Тільки після завершення президентських виборів в Росії, родичі вбитих найманців почергово в умовах суворої таємниці стали отримувати труни із тілами своїх близьких, при цьому їх продовжували шантажувати "невиплатою грошової допомоги за загибель найманця у разі розкриття інформації".

Соцпортал інформував, під час засідання міськради прибічники мера побилися з його опонентами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Медреформа: сколько украинцев заключили декларации с врачами

С апреля 2018 года правом выбрать самостоятельно врача воспользовались 28 миллионов украинцев....

Це може бути цікавим

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​МАУ распродает билеты на новогодние каникулы

МАУ начала новую распродажу авиабилетов, которая охватывает вылеты из Киева по Украине, в города Европы и СНГ на новогодние каникулы, т....

Загрузка...