НБУ повідомив силовиків про "підозрілих клієнтів"

У I півріччі Національний банк надіслав до правоохоронних органів 30 листів про підозрілі фінансові операції клієнтів 34 банків та небанківських фінустанов.

Про це йдеться на сайті регулятора.

Також у листах повідомлялося про великомасштабні фінансові операції клієнтів-суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності восьми банків на суму понад 24,7 млн гривень, 142,9 млн доларів США та 25,5 млн російських рублів.

- Здебільшого надана інформація стосувалась проведення клієнтами банків фінансових операцій, характер або наслідки яких дають підстави вважати, що вони можуть бути пов'язані з виведенням капіталів, конвертацією (переведенням) безготівкових коштів у готівку, здійсненням фіктивного підприємництва, уникненням оподаткування, - зазначили в НБУ.

Нагадаємо, Комітет експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL) у своєму звіті 30 січня 2018 року підтвердив, що Україна є надійною юрисдикцією у питаннях боротьби з відмиванням коштів й фінансуванням тероризму.

Соцпортал інформував, гривня зміцнилася до долара на 1 копійку - НБУ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Верховна Рада України може скасувати Закон про державну мову

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає скасування Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»....

Це може бути цікавим

В Борисполе задержали контрабандиста с 26 Айфонами

В аэропорту "Борисполь" задержали украинца, который пытался провезти партию iPhone....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Google рассказал о самых популярных запросах украинцев

Google Украина представила наиболее поисковые запросы украинцев за 2019 год....

Загрузка...