Підготовка до опалювального сезону опинилася під загрозою

25 липня міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко під час наради у Кабміні висловив побоювання, що опалювальний сезон взимку буде непростим.

- Сьогодні лише половина житлових будинків, шкіл та садочків по всій Україні підготувалися до опалювального сезону, - цитує його 24tv.

Відставання від графіка підготовки регіонів до зими пов'язане із заборгованістю Водоканалів за газ та електроенергію. До кінця липня таке відставання повинно бути скорочено.

Водночас органи місцевого самоврядування лише на 42,7% профінансували підготовку житлового фонду до зими. Тобто виділили трохи більше 800 мільйонів гривень із майже 2 мільярдів, передбачених у бюджетах.

- Зима дуже близько. І вона буде дуже не простою, у зв'язку з тим, що є недостача розрахунків за спожиту енергію, – сказав міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко.

Раніше Соцпортал озповідав про те. що уряд мінив соціальну норму на опалення.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чорний список: Україна визнана небезпечною державою

Україна в пятірці країн, на які припадає половина захворювань на кір у світі Україна увійшла до списку країн, в яких зафіксовано найбільші спалахи кору....

Це може бути цікавим

В правительсве расскзаали, сколько составляет средний размер субсидии

Субсидии на облету жилищно-коммунальных услуг получают 3 млн домохозяйств, 95% - в наличной форме....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Загрузка...