В столиці - проблеми з підготовкою до опалювального сезону

Відсутність необхідних коштів у статутному капіталі комунального підприємства "Київтеплоенерго" значно ускладнює процес підготовки до опалювального сезону.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

- Повернення теплового майна під контроль міста після завершення угоди з ПАТ "Київенерго" – це спільна відповідальність за його подальшу модернізацію та стабільну роботу, подолання кризових процесів, для чого необхідна підтримка з боку власника в особі Київради. Сьогодні ми повинні діяти спільно, аби повернути киянам необхідні послуги, підтримавши міське підприємство, вирішивши критичні питання постачання газу, гострої аварійності мереж, – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він також додав, що 20 липня рішення про збільшення статутного капіталу "Київтеплоенерго" із 1,2 до 2 млрд грн депутати не підтримали. За словами Петра Пантелеєва, зазначені кошти необхідні для комплектації техніки й обладнання, закупівлі трубопроводів тощо.

- Підприємство розпочало роботу вже після завершення опалювального сезону, тобто коштів за опалення вони не отримують, а значить необхідних фінансових обсягів для якісної підготовки міста до зими катастрофічно не вистачає. Щодня ми ліквідовуємо до півсотні пошкоджень мереж. Неможливо здійснити якісні зміни без належної техніки й обладнання, в умовах, коли аварійність мереж сягає 80%, – наголосив Пантелеєв.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві урочисто відкрили сквер і пам’ятник артисту Мусліму Магомаєву.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Цвет настроения синий: Институт Цвета определился с главным оттенком 2020

Главным цветом следующего года признано синий "классический" Институт Цвета Pantone показал главный цвет следующего года — им стал «классический синий»....

Це може бути цікавим

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Резкий поворот головы стал причиной смерти молодого человека

В Великобритании 17-летний подросток скончался от инсульта после того, как резко повернул головуОб этом сообщает The Mirror....

Загрузка...