Фермер пояснив, чому застрелив овець сусіда

На території Першотравневої сільради Донецької області до саду молодняків горіха завітали вівці.

Ситуація склалася не вперше, тому власник саду, втомлений від бездіяльності володарів овець, застосував кардинальні міри та застрелив непроханих гостей.

Про це повідомляє kurkul.com з посиланням на Dnews.dn.ua.

Фермер, що вчинив самосуд, не намагався cховатися. Ним виявився підприємець Радіон Хирлюк. Він застрелив вагітну вівцю та ягня.

- Це сталося сьогодні близько о пів одинадцятої ранку. Вівці зайшли на суміжну територію, вони зрідка забігають сюди, щоб підібрати на землі старі колосся. Мабуть, свіжа трава їм набридла — захотілося зерна. Я пішов, щоб повернути овець. У цей час під'їхав джип та зупинився біля посадки. У ньому був сусід по земельній ділянці, який спершу застрелив вівцю, потім ягняти. Запитав: «І тебе застрелити?» — розвернув машину і поїхав, — розповів пастух Іван Невтрінос.

Власник овець Олександр Хобта на пенсії займається розведенням овець. Проте вони можуть слідувати стадному інстинкту — куди різко повернула одна, туди може слідувати й усе стадо. Олександр Хобта розповів, що молоді саджанці горіхів вівці не їдять, вони для них гірки, їх привабило минулорічне зерно, що залишись на землі.

- Вважаю, що, вбивши породистих овець, Радіон Хирлюк вчинив неправильно, як і в цілому неправильно поводиться зі своєю зброєю, погрожуючи людям, — каже власник овець.

Після його звернення в поліцію, цим випадком займаються правоохоронці.

- Протягом минулого і цього року я висадив на 32 га морозостійкі саджанці елітних сортів горіха, привіз їх з Чернівецького селекційного інституту. Просто висадити рослини — це ще не означає отримати врожай. З деревами займається агроном, проводить велику роботу по догляду. Термін плодоношення саду - мінімум 50 років, а перший урожай можна очікувати тільки через 6-7 років. Міжряддя для підвищення родючості засіяно багаторічними елітними травами. Зараз як раз проходить формування крони горіхів. На жаль, мій сусід вирішив, що він має право випасати на моїй землі овець. Вівці, звичайно, в цьому не винні. А з їх господарем я розмовляв вже неодноразово, протягом трьох останніх років. Він кожен раз обіцяв, що цього більше не повториться. Але після цих обіцянок доводиться практично щодня виганяти з поля овець. Треба ж якось людини навчити поважати чужу власність? На жаль, з урахуванням особистого гіркого досвіду на суди і правоохоронців я сподіватися не можу. Тому прийняв рішення пояснити все таким ось доступним способом. Може, мій вчинок комусь і не сподобається, але по-іншому я вже не міг», — пояснює свій вчинок власник саду.

За словами Радіона Хирлюка, приблизно о 10 ранку, донька агронома зателефонувала йому та розповіла, що вигнала овець із саду. Проте не пройшло і часу, як ситуація повторилась.

Раніше Соцпортал розповідав, як фермер розізлився на рейдерів і вистриг на полі нецензурне слово.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Це може бути цікавим

​В Украине анонсировали стимулирующие тарифы на коммуналку

Внедрить стимулирующие тарифы на жилищно-коммунальные услуги планирует Министерство развития общин и территорий в Украине 2021 году....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Instagram вел возрастные ограничения для регистрации пользователей

Создать аккаунт в социальной сети Instagram могут пользователи старше 13 лет....

Загрузка...