Сержант української армії перейшов на бік ворога

За це отримав 13 років в’язниці.

Рішенням апеляційного суду м. Києва 18 липня 2018 року залишено у силі вирок суду першої інстанції, яким військовослужбовця однієї з військових частин молодшого сержанта Б. засуджено за державну зраду та дезертирство.

Нагадаємо, що вироком Подільського райсуду м. Києва колишнього військовослужбовця ЗС України за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 111, ч.1 ст. 408 КК України, засуджено до реального позбавлення волі строком на 13 років з позбавленням військового звання «молодший сержант», - повідомляє прес-служба Військової прокуратури південного регіону.

Доведено, що військовослужбовець, проходячи службу в одній з військових частин, дислокованих на території Автономної республіки Крим, під час окупації півострову не виконав наказу про прибуття до нового місця служби і залишився на окупованій території, тим самим вчинивши дезертирство, у зв’язку з чим був оголошений у розшук. У подальшому засуджений проходив військову службу в Збройних Силах Російської Федерації, а у листопаді 2016 року затриманий на території України правоохоронними органами.

Як повідомляв Соцпортал, у Рубіжному відзначили четверту річницю звільнення міста від терористів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Большинство украинцев работают в сфере торговли

Более 9 млн украинских работников трудоустроены в трех основных отраслях экономики....

Це може бути цікавим

В ПФУ посчитали, как за год выросла средняя пенсия

В октябре нынешнего года средний размер пенсий в Украине составил 3019,62 гривни....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Загрузка...