30 американських "тризубів" надійде цьогоріч в Україну

Локомотиви, що будує для України General Eleсtric на своєму заводі в Пенсильванії (США), носитимуть назву "Тризуб".

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов. Зокрема, як зазначає прес-служба підприємства, тридцять таких локомотивів буде поставлено Укрзалізниці вже в цьому році.

Рішення про назву для локомотивів було прийняте під час візиту делегації Укрзалізниці на завод в місті Ері, Пенсильванія, США, де будуються тепловози для Укрзалізниці. За словами очільника компанії, на заводі в Ері працюють, у тому числі, українці, нащадки перших іммігрантів-українців, що переїхали в Пенсильванію в 1950-х роках після Другої світової війни. Відомо, що українські переселенці в Пенсильванії називали свої осередки "Тризуб" чи "Тризубівка".

"Тризубівки" швидко ставали центрами культурного, спортивного та загалом громадського життя українців в Пенсильванії. Загалом тризуб є давнім українським символом. Його найдревніше зображення, віднайдене археологами, датується X століттям.

- Є певна символічність у тому, що 25 лютого 2018 року відзначалось 100 років, відколи Тризуб став державним гербом УНР. А наш контракт і й рамкова угода з General Eleсtric були підписані 23 лютого 2018 року, - відзначив керівник "Укрзалізниці".

Соцпортал повідомляв, українці стали менше користуватися пасажирським транспортом.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Нацбанку пораділи, що гривню стали менше підробляти

За даними Нацбанку абсолютна більшість підроблених гривень виготовлялися за допомогою принтерів та копіювальної техніки....

Це може бути цікавим

Из Киева появится еще один авиарейс в Париж

Еще одна авиакомпания с апреля этого года свяжет прямым воздушным коридором столицы Украины и Франции....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Минсоцполитики рассказали о санкциях за неуплату "коммуналки" после монетизации субсидий

Об этом сообщил генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает УБР....

Загрузка...