30 американських "тризубів" надійде цьогоріч в Україну

Локомотиви, що будує для України General Eleсtric на своєму заводі в Пенсильванії (США), носитимуть назву "Тризуб".

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов. Зокрема, як зазначає прес-служба підприємства, тридцять таких локомотивів буде поставлено Укрзалізниці вже в цьому році.

Рішення про назву для локомотивів було прийняте під час візиту делегації Укрзалізниці на завод в місті Ері, Пенсильванія, США, де будуються тепловози для Укрзалізниці. За словами очільника компанії, на заводі в Ері працюють, у тому числі, українці, нащадки перших іммігрантів-українців, що переїхали в Пенсильванію в 1950-х роках після Другої світової війни. Відомо, що українські переселенці в Пенсильванії називали свої осередки "Тризуб" чи "Тризубівка".

"Тризубівки" швидко ставали центрами культурного, спортивного та загалом громадського життя українців в Пенсильванії. Загалом тризуб є давнім українським символом. Його найдревніше зображення, віднайдене археологами, датується X століттям.

- Є певна символічність у тому, що 25 лютого 2018 року відзначалось 100 років, відколи Тризуб став державним гербом УНР. А наш контракт і й рамкова угода з General Eleсtric були підписані 23 лютого 2018 року, - відзначив керівник "Укрзалізниці".

Соцпортал повідомляв, українці стали менше користуватися пасажирським транспортом.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Це може бути цікавим

​Porsche показала незвичайну знахідку в 911 Targa 1974 року випуску

У передмісті швейцарської Женеви відшукали Porsche 911 Targa 1974 року випуску....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Антимонопольный комитет потребовал от АЗС снизить цены на топливо

Снизить цены на высокооктановые бензины и дизельное топливо требует от крупных сетей автозаправок Антимонопольный комитет Украины....

Загрузка...