«Укрзалізниця» закупить блокнотів та календарів майже на три мільйони гривень

У відповідному тендері взяли участь всього лише два поліграфічних підприємства.

Філія “Центр сервісного забезпечення” провела тендер на закупівлю послуг з виготовлення друкованої продукції очікуваною вартістю 2,79 млн. грн.

До переліку друкованої продукції відносяться: календар настільний, перекидний (стійка) – 5 000 шт., календар настільний, перекидний – 5 000 шт., календар квартальний, ілюстрований – 5 000 шт., календар кишеньковий – 3 000 шт., картонажі для архівного зберігання А3 – 500 шт., блокнот для запису (100х150) – 2 000 шт., записник – 2 000 шт., візитниця на кільцях – 3 000 шт., папка – 5 000 шт., - повідомляє Zалізниця без корупції.

В тендері приймало участь тільки дві фірми, ТОВ “Конві Прінт” та ДП “Поліграфічний комбінат Зоря” з різницею в пропозиціях менше 20 тис. Незважаючи на невелику різницю жоден з конкурентів не знизив початкової вартості на етапі торгів. Таким чином економія по проведеному тендері склала всього лише 1,3% .

За результатами закупівлі вартість календарів настінних склала від 27 до 220 гривень за штуку. Кишенькові календарики обійдуться по 4,14 грн. за штуку. Записники – по 94 грн., а візитниці по 230 грн. за одиницю.

Як повідомляв Соцпортал, рівень бідності в Україні зріс до 25%.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Український воротар може отримати престижну нагороду

Український воротар Андрій Лунін, який належить мадридському "Реалу", і на правах оренди виступає за"Леганес" опинився у числі претендентів на нагороду "Golden Boy"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Через концерт KISS обмежать вхід у київське метро

Сьогодні на НСК «Олімпійський» відбудеться концерт легендарного гурту KISS....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Київ побив черговий температурний рекорд

Минулої ночі у Києві було побито черговий температурний рекорд, який тримався ще з 1924 року....

Загрузка...
Загрузка...