У Києві декільком трамваям та тролейбусам змінили маршрути

Зміни у схемах руху діятимуть протягом декількох днів.

У зв’язку з виконанням робіт по ліквідації аварії тепломережі по вулиці Бориспільська,3 з 21 липня з 21 год. до 9 год. 22 липня 2018 року вносяться зміни у роботу трамваїв маршрутів №№22,28Д На цей період трамваї маршруту № 22 курсуватимуть: «Бульвар Перова – ст. м. «Позняки», «Бульвар Перова – ст. м. «Бориспільська», маршруту № 28Д: «Вул. Милославська - ст. м. «Бориспільська», - повідомляє Київпастранс.

Також з 23 год. 21 липня (орієнтовно) до 8 год. 23 липня 2018рокувносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№12,91Н у зв’язку з виконанням робіт з реконструкції тепловоїмагістралі під вул. Жилянській.

На цей період рух тролейбусів маршрутів №№ 12, 91Н в напрямку станції метро «Либідська» організовано зі змінамипо трасі:до вул. Антоновича за діючою трасою, далі - вул. Жилянська - вул. Шота Руставелі - вул. Саксаганського – вул. Антоновича, далі за діючою трасою.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві перекриють один із мостів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Нові трагедії на воді

В київській області знову відбулись випадки затоплення людей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Кредити: Андрій Богдан під прицілом преси

Журналісти знайшли у глави офісу президента України офшори та темні кредитні історії....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На поверхности 40% мобильных телефонов найдена разновидность стафилококка

Согласно с последними исследованиями на поверхности 40% мобильных телефонов найдена разновидность стафилококка, а именно - золотистый....

Загрузка...
Загрузка...