Центр захисту киян вчить дідусів та бабусь комп’ютерним технологіям

Пенсіонерам оволодіти комп’ютером та освоїти соціальні мережі дуже легко. Потрібно всього лиш записатися на курс безкоштовний «Цифрова грамотність», який проходить у Центрі захисту киян.

Статистика свідчить, що лише 10% киян старших 45 років активно користуються інтернетом. Фактично, мережу інтернет не використовує майже 1 млн киян. Команда Центр захисту киян вирішили змінити цю сумну статистику, і в березні 2018 року започаткували соціально-освітній проект «Цифрова грамотність» для людей поважного віку.

Навчальна програма курсу триває місяць. Двогодинні заняття відбуваються щотижня. Кількість людей у групі – до 20 осіб. Слухачів навчають користуватися комп’ютером, інтернетом, соціальними мережами, різними онлайн-сервісами, програмами Skype, Viber, Telegram тощо. Також пояснюють, як створити поштову скриньку, завантажити відео тощо.

Після завершення курсу «Цифрова грамотність» пенсіонери можуть вільно спілкуватися зі своїми близькими за кордонами України, без черг сплачувати за комунальні послуги, записатися на прийом до лікаря онлайн, замовляти ліки в аптеках, знаходити потрібну інформацію та заощаджувати на покупках через інтернет. А головне – економлять свій час.

Крім того, Центр захисту киян працює у таких напрямках: допомога у вирішенні проблем з комунальними службами, державними структурами, закладами освіти та охорони здоров’я; консультація киян про їх права та можливості; контроль діяльності влади, при необхідності – залучення ЗМІ та громадськості; безкоштовне навчання киян використанню сучасних цифрових технологій; втілення у життя кращих ідей киян щодо захисту та розвитку міста.

Усі послуги Центру безкоштовні.

Для запису на курс, телефонуйте за номером гарячої лінії 0 800 30 20 19.

Контакт центр працює за розкладом: Пн-Пт 8.00 - 20.00 Сб 10.00 - 16.00 Нд – вихідний

Адреса: м. Київ, вул. А. Городецького, 4.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

НБУ: в Україні вводять банкноту 1000 гривень

Банкнота в 1000 гривень вже розроблена та готова до впровадження у фінансовий обіг....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Под Киевом произошло смертельное ДТП: столкнулись две фуры

Ночью 24 июня под Киевом на Житомирской трассе столкнулись две фуры....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как рассчитать будущую пенсию по формуле ПФУ

При этом точный размер будущей выплаты могут рассчитать только в Пенсионном фонде....

Загрузка...
Загрузка...