У Комітеті виборців назвали прізвища нардепів-прогульників липня

Таких у парламенті нарахували 14 народних обранців. За даними веб-сайту Верховної Ради, офіційно нардепи пропустили голосування з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

Серед нардепів-прогульників - Євгеній Мураєв, Борислав Береза, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго (позафракційні), Андрій Журжій, Лев Підлісецький ("Самопоміч"), Юхим Звягільський ("Опозиційний блок"), Олександр Пономарьов ("Воля народу"), Віталій Чепинога (БПП).

Жодного разу в липні не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський, який заявив про складання депутатських повноважень і Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них такі відомі політики як Вадим Рабінович (взяв участь в 1,23% голосувань), Андрій Білецький (3,37%), Наталія Королевська (5,52%), Сергій Ківалов (5,83%), Дмитро Добкін (7,36%), Роман Зварич (7,67%).

Загалом 52 народні депутати пропустили понад 90% голосувань в липні.

Як повідомляв Соцпортал, дві третини законопроектів, зареєстрованих цього року, неякісні - КВУ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Британское мясное лобби взволновал праздничный ролик BBC

В мясной гильдии считают, что телеканал не имеет право насаждать какие-либо ценности Новогодний ролик освещает различные тенденции 2019 года и включает сцену с муль....

Це може бути цікавим

Іноземці стали активніше вкладати гроші в український агросектор

За 2019 рік іноземці інвестували в український аграрний сектор близько 500 млн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Найдена древнейшая картина, изображающая охоту

В пещене одного из индонезийских островов обнаружена наскальный рисунок возрастом 44 тысячи лет....

Загрузка...