Ринок сирів в Україні відновився до рівня 2014 року

У 2017 році виробництво вітчизняних сирів склало 86,8 тисяч тонн.

Український ринок сирів демонструє відновлення після падіння у в 2015-16 роках. За результатами 2017-го ємність ринку майже сягнула рівня передкризового 2014 року, коли Україна втратила частину території та російський ринок збуту.

На початку 2018-го року ринок продовжив зростати — фактично за рахунок внутрішнього виробництва.

Зокрема, за результатами 1 кварталу ємність ринку збільшилась на 4%, до майже 23 тис. т. Із цього об’єму лише 1,4 тис. т доводиться на імпорт, - повідомляє AgroDAY з посиланням на дані аналітичної компанії Pro-Consulting.

За результатами минулого року виробництво склало 86,8 тис. т. Ще 6,5 тис. т сирів імпортували з-за кордону.

Аналітики зазначають, що сегмент сирів в Україні представлений переважно твердими — на 93,4%. Ще 3,4% складають м’які сири, 3,2% – розсільні.

При цьому у структурі споживання молочної продукції в цілому на сири доводиться 10,3%. Це дещо менше, ніж 4 роки тому. Тоді частка сирів у молочному раціоні українців становила 12,6%.

У Pro-Consulting вважають, що подальші перспективи розвитку ринку залежатимуть від того, чи зможуть виробники знайти нові ринки збуту, замістивши основний колись російський.

Як повідомляв Соцпортал, в Україні зменшився видобуток вугілля.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Немецкая компания буде развивать белоцерковскую Биофарму

Компания Stada, являющаяся одной из крупнейших в ЕС производителем генериков, планирует вложить около 5 млн евро в завод Биофарма....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

П'ять гравців Лугано не летить до Києва через травми і дискваліфікації

Головний тренер "Лугано" Мауріціо Якобаччі оголосив попередню заявку на матч 6-го туру групового етапу Ліги Європи з "Динамо"....

Загрузка...