Чиновники пообіцяли знайти винних в отруєнні дітей

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації повідомляє, що 86 осіб госпіталізовано до Лиманської, Слов’янської, Краматорської та Дружківської лікарень з симптомами захворювання на гостру кишкову інфекцію.

- Серед госпіталізованих є діти віком від 8 до 19 років, які перебували у дитячому центрі оздоровлення та відпочинку “Орлятко”, що у Лиманському районі, - йдеться у повідомленні прес-служби.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, усім пацієнтам надається кваліфікована медична допомога. Створена комісія з розслідування даного випадку та з’ясування його причин. Роботу дитячого центру припинено до з’ясування усіх обставин та усунення наслідків.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, у Донецьку область прибув заступник директора департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування-начальник відділу нормативно-методичного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей Міністерства соціальної політики України Віктор Древаль.

Першою чергою Віктор Древаль відвідав центр оздоровлення та відпочинку “Орлятко”, де відбувся спалах гострої кишкової інфекції. Найближчим часом він відвідає декілька закладів оздоровлення та відпочинку на Донеччині, а саме: «Сонячний», «Іскорка», «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ), «Брусіно», «Берізка» (с. Брусіно). Також Віктор Древаль візьме участь у засіданні міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Раніше Соцпортал розповідав, як на Хмельниччині 16 людей отруїлися під час поминок.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Захваченные Россией украинские корабли прибыли в место, где должна состояться передача их Украине

Поисково-спасательный корабль «Сапфир», буксиры «Титан» и «Гайдамака» около 4:00 достигли района Керченского пролива, в котором должна состояться передача РФ арти....

Це може бути цікавим

​В КПВВ в Станице Луганской умер пенсионер

77-летний мужчина умер при пересечении КПВВ «Станица Луганская» в воскресенье, 17 ноября....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинцы хотят самостоятельности. Почему и куда они уезжают от родителей

От родителей уезжает каждый пятый украинецЧаще всего молодые украинцы переселяются в общежития после поступления в вузы или из-за свадьбы....

Загрузка...