Чиновники пообіцяли знайти винних в отруєнні дітей

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації повідомляє, що 86 осіб госпіталізовано до Лиманської, Слов’янської, Краматорської та Дружківської лікарень з симптомами захворювання на гостру кишкову інфекцію.

- Серед госпіталізованих є діти віком від 8 до 19 років, які перебували у дитячому центрі оздоровлення та відпочинку “Орлятко”, що у Лиманському районі, - йдеться у повідомленні прес-служби.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, усім пацієнтам надається кваліфікована медична допомога. Створена комісія з розслідування даного випадку та з’ясування його причин. Роботу дитячого центру припинено до з’ясування усіх обставин та усунення наслідків.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, у Донецьку область прибув заступник директора департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування-начальник відділу нормативно-методичного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей Міністерства соціальної політики України Віктор Древаль.

Першою чергою Віктор Древаль відвідав центр оздоровлення та відпочинку “Орлятко”, де відбувся спалах гострої кишкової інфекції. Найближчим часом він відвідає декілька закладів оздоровлення та відпочинку на Донеччині, а саме: «Сонячний», «Іскорка», «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ), «Брусіно», «Берізка» (с. Брусіно). Також Віктор Древаль візьме участь у засіданні міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Раніше Соцпортал розповідав, як на Хмельниччині 16 людей отруїлися під час поминок.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Российский специалист объяснил причины разрушения подъездных путей Крымского моста

По свидетельству горного инженера-гидрогеолога РАН Юрия Медовара – в настоящее время идет постоянное разрушение подъездных путей к Крымскому мосту....

Це може бути цікавим

Як вирівняти лінолеум - поради експертів

Деформація та нерівності на підлозі, вкритій лінолеумом, - дуже поширена проблема....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Умер еще один легендарный рок-музыкант

В США скончался Дик Дейл - автор саундтрека к "Криминальному чтиву"....

Загрузка...